Skocz do zawartości

Jakimi furami bujają się diagności?


Psuj

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznajcie się bez bicia. Zaraz zobaczymy kto ma jakie auto ( ciekawe skąd miał na nie kaskę) :) Bo ja, nie chwaląc się w ciągu roku to dwa razy zmieniłem autko. Najpierw miałem Merca 123 3,0 D z 1980 roku ( sprzedałem za grosze - 800 zł ) , ok 10 mies. temu kupiłem Forda Scorpio 2,0 DOHC z 1990 roku za 650 euro ( nacieszyłem się 3 mies. - żona zaliczyła dwa drzewa czołowo i nic się cholerze nie stało !!! ) Potem za ten sam model Forda w tym samym roczniku dałem 200 euro i bujam się już 8 miesięcy. Ale najzabawniejsze jest to, że ludzie pierdoły gadają, że mam 3 auto i ile ja nie " biorę ". Człowiek już do końca życia będzie chyba napiętnowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee, pewnie nic szczególnego - ale ja jestem bardzo zadowolony - Octavia 1.9 TDI kombi, 130 KM. Idzie toto - jak dla mnie - rewelacyjnie ...

Cóż, to moja 3. Octavia i na razie postanowilem byc wierny marce. Chociaż marzy mi się już inne autko - ile czasu w końcu można oglądać tą samą deskę rozdzielczą ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel Vectra 2,0 16 V przeprogramowany sterownik na hamowni 156 koników wyciśnięte max jechałem 235 !Ponoć jeszcze się da, ale apetytyt mu rośnie w tempie zastraszającym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój fordzik bez przeróbek idie prawie 215km/h a marzy mi się cosworth

 

 

Oczywiście nie mam się czym chwalić. Główny nacisk mojej wypowiedzi dył położony na zawiść ludzką. Mam auto za groszę a ludzie i tak pierdoły gadają i gadać będą. U aws też tak jest :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ganiam moto.YAMAHA TDM 850 z 2000 roku.Fajny sprzęcik. :lol:

A zawiść ludzka jest jak najbardziej,bo moto kupiłem jeszcze jak nie byłem diagnostą a teraz ludziska gadaja -ten to wyciąga.

Pozdrawiam PABLO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja rodzinne Citroen Xsara 1.4 75KM 2001r.p. . Skromnie ale w miarę pojemny i z klimą.

PS> Ja tu myślałem o Octawi na starość z funduszu emerytalnego a Norbertowi znudziła się skoda i teraz nie wiem co mam o tym myśleć. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrazu pożar - to że fabia się tak łądnie pali to nie znaczy że Octavia :)

 

myślałem może o zmianie podświetlania (radio, deska, wskaźniki - trzeba wymienić tlko parę żarówek a najlepiej zmienić je na diody LED)

 

no i jeszcze parę bajerków by się wymyśliło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co do gwarancji to niestety nie wiem bo takie zabiegi przeprowadzałem na autkach juz bez gwarancji tzn nieco starszych, ale skoro sa znajomość w serwisie to chyba nie ma problemu się wywiedzieć...

 

 

ale wydaje mi się że gwarancja odpada bo jednak troszkę ingerencji w elektronikę jest - zmiana żarówki na led to wstawienie zamiast tego diody (mówimy tu o diodach typu SMD czyli takich jak np w komórkach) i rezystora (sposób sprawdzony i bezpieczny) no chyba ze korzystamy z żarówek diodowych, które teraz już są wszelkiej postaci i przeróżnych kształtów...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie nawiedzi - i będę mie troszkę czasu ( :lol:) - to się odezwę :D

 

Ps. Gwarancja kończy się w styczniu. To w końcu nie aż tak długo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

A ja mam opela Kadeta C18NZ gdzie monowtrysk został zastąpiony pełnym. Kunszt mojego diagnosty ale silnikowego. Autko z roku 1991r w trakcie tuningu wizualnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smigam Skodą 120 i sam sobię robię bad. tech.(a mogę bo mogę) i nie narażam nikogo na zabranie uprawnień.

A tak poważnie to moja skódka jest (wypieszczona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toyota corolla 1.8 D 1990 -aktualnie u blacharza bo progi nadgryzione ! :D a latem motorkiem honda vtx 1300C! i zeby nie było to motor juz trzeci w karierze a ten kupiony po małym szlifie i wyremontowany w garażu!i wszystko gra! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.