Skocz do zawartości

Prosba


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy mój post nie zostanie usunięty.Ale zwracam się z uprzejmą prośbą do naszego kolegi -że tak go nazwę .Chociaż nie wiem czy jest na tym forum lub innym ,ale po prostu serce mnie boli jakie pojazdy dopuszcza do ruchu .Zaraz odezwą się głosy potępienia -po co i na co -ale jak byście zobaczyli ten pojazd -a ja go widzę co drugi dzień i otwiera mi się nóż w kieszeni jak taki pojazd może poruszać się po drodze publicznej .Więc proszę kolegę z powiatu ostródzkiego -numer 17 o trochę spojrzenia na temat badań technicznych tak jak powinno być ,a nie tylko postawienie pieczątki i wzięcie kasy .Długo zastanawiałem się czy to napisać -ale jak widzę ten pojazd to zastanawiam się nad tym dlaczego tak jest i jak długo będzie............... :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam napisałeś

.Chociaż nie wiem czy jest na tym forum lub innym ,

Może na żadnym forum go nie ma.

Jeśli w "cztery oczy" rozmowa nie pomoże to tym bardziej na forum.

Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w "cztery oczy" rozmowa nie pomoże to tym bardziej na forum.

Czasami nie ma takiej możliwości, a widzimy po pieczątkach kto pomylił zawód diagnosty z naczelnikiem, zwłaszcza w mniejszych aglomeracjach. Mam nadzieję, że ostródzka 17 jest na tym forum i weźmie sobie do serca, że ta jego magia jest widoczna i komuś w końcu puszczą nerwy i będzie nieprzyjemnie. Nie znam tego rejonu, ale każdy na swoim terenie ma taką 17 i niejednokrotnie by zrobił to co Kowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak mi się nasunęło .... Skąd wiadomo, iż owy pojazd ma ważne badania techniczne ?

Bo tak naprawdę jeśli pojazd ma ważne OBT, to raczej nie przyjeżdża na SKP i raczej w opisanym stanie nie odwiedza też warsztatu ...

 

Albo inaczej ... czy na pewno owy pojazd ma ważne OBT ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wiadomo, iż owy pojazd ma ważne badania techniczne ?
powiem ci tak , jest to pojazd bardzo dobrego znajomego mojego szefa, który co parę dni przyjeżdża handlować na targu szmatkami i szef mu go naprawia - przez przypadek ostatnio dorwałem dowód rejestracyjny - ogólnie mówić podstępem -zboczenie zawodowe - i na mnie się to odbija czkawką bo mój szef który nie ma pojęcia o badaniach technicznych wie ,ze pojazd przeszedł badanie techniczne w jednej ze stacji w powiecie obok -a u mnie by nie przeszedł -i jak to tam przeszedł a ty stwarzasz tyle problemów i dlatego nóż mi się w kieszeni otwiera.

 

a to jest coś takiego https://pl.wikipedia.org/wiki/Mercedes-Benz_T1#/media/File:Mercedes_T1_front_20080214.jpg z 1991 roku -ale ten na zdjęciu to pewex - ale jak bedzie okazja to zrobię parę zdjęć i pokaże.... :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak bedzie okazja to zrobię parę zdjęć i pokaże.... :shock: :shock:

 

Ty nie pokazuj tego nam, tylko patrolowi drogówki, albo krokodylom. Oni szybciutko zrobią porządek, szczególnie ci drudzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak w naturze, tak i w naszym kraju są rejony, gdzie krokodyl jako taki zwyczajnie nie występuje

A jeżeli się pojawi , to szybko z głodu umiera. :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie krokodyl jako taki zwyczajnie nie występuje - i trzeba to też mieć na uwadze
i to jest właśnie szczera prawda ,że dziwi mnie to ,że w tych rejonach jakaś pustka występuje ogólnie w służbach odpowiedzialnych za ład i porządek na drogach .
Ty nie pokazuj tego nam
właśnie moja myśl jest taka ,aby pokazać to osobom które sprawują nadzór nad tą pocztą... :cool::x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.