Skocz do zawartości

Sarkazm z Forumowiczów


jaka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem starym Forumowiczem o 2005r natomiast nigdy się nie spotkałem z tym, ze się muszę tłumaczyć z płci na Forum bo zamieniłem literki z e na a . Jestem naprawdę zażenowany natomiast może faktem jest, że nie udzielam się za duzo na Forum.

"Najważniejsze ,że przyglądałeś (aś) się dokładnie pojazdowi bo otwierałeś (aś) drzwi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za płeć przepraszam, jeśli poczułeś się urażony.

Co do reszty :? Powinieneś się troszkę douczyć :?

Ty nie masz się przyglądać gniazdu tylko je sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sarkazm . Weekend się zaczął to chłopaki w dobrych humorach i pożartować chcieli .

Więcej dystansu .

Jako jajcarz nieprzeciętny takiej okazji nie przepuszczę .

Masz przecież "ogonek do góry"

A jak będzie miał ogonek do dołu , to już facetem nie będzie ?

:lol:

 

Pozdrawiam i spokojnych snów życzę .

 

[ Dodano: 07-10-2016, 20:52 ]

Z tego co przed chwilą przeczytałem to weekend na całego , bo przez "ch" zaczęli co niektórzy pisać . A to znaczy że o miękkim piszą.

:evil:

 

[ Dodano: 07-10-2016, 21:07 ]

Moderator już zrobił porządek w tamtym temacie(nie związanym z jaka) od "ch",ale ja dorzucę swoje .

Grzesiu nie widły i do gnoju, tylko jeszcze "d",kamieni kupa i na ministra .

:x:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko którego

Oby nie naszego , bo jak nam napisze ustawy i rozporządzenia ,to będziemy musieli się łaciny uczyć.

Chociaż z drugiej strony może bym ekspertem od interpretacji został, bo najgorszy z tego przedmiotu nie jestem. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co CI zostało

Tamto zostało przywołane wcześniej . Zastanawiałem się czy na miękkiego da się spację włożyć , ale właśnie spojrzałem na spację i orzesz ty orzeszku , to nie "na" tylko "w" i jeśli chodzi o wymiary spacji to współczuję .

 

[ Dodano: 07-10-2016, 21:28 ]

taki

Ale ja specjalnie słowa ogonek nie wziąłem w cudzysłów . :lol:

Kobieta z ogonkiem , czyżby Konchita .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby nie naszego , bo jak nam napisze ustawy i rozporządzenia

Jeszcze tylko,żeby to on je pisał....(dokładnie pisał- nie czytaj- podpisał). Wątpliwe jest czy czytał,bo jakby przeczytał to by może nie podpisał....tego co przeczytał a ktoś napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na zakończenie dnia znalazłem w necie , wystarczy zastąpić jedno słowo . :lol:

 

>>> Ilu GoLowiczów potrzeba, żeby zmienić żarówke?

 

1 aby zmienić żarówkę i napisać że żarówka została zmieniona

14 którzy podzielą się podobnymi doświadczeniami przy zmienianiu żarówki i napiszą o tym jak inaczej można było to zrobić

7 którzy ostrzegą o niebezpieczeństwach grożących przy zmianie żarówki

1 którzy przeniesie temat do działu „Oświetlenie”

2 którzy zaczną się kłócić i przeniosą to do działu „Elektryka”

7 którzy wytkną błędy gramatyczne/ortograficzne w postach na temat wymiany żarówki

5 którzy pojadą tym co wytykali błędy

3 którzy poprawią te błędy

6 którzy będą się kłócić czy pisze się „żarówka” czy „rzarówka” i 6 którzy powiedzą im że są głupi

2 profesjonalnych elektryków którzy poinformują wszytskich że mówi się „lampa”

15 wszechwiedzących którzy twierdzą że siedzieli w tym temacie i mówi się „żarówka”

19 którzy napiszą że to forum nie jest o żarówkach i powinno się to przenieść do forum o żarówkach

11 którzy obronią temat mówiąc że wszyscy uzywają żarówek więc temat pasuje

36 którzy będą debatować która metoda zmieniania żarówek jest lepsza, gdzie kupić żarówki, jakiej marki i które są wadliwe

7 którzy podeślą linki gdzie można zobaczyć różne przykłady żarówek

4 którzy napiszą że te linki nie działają i podeślą nowe

13 którzy zacytują kilkanaście postów pod cytatami pisząc: „Ja też” / „Zgadzam się”

5 którzy napiszą że odchodzą z forum bo nie mogą dłużej znieść kontrowersji wokół żarówek

4 którzy napiszą że „BYŁO!”

3 którzy napiszą żeby „szukać” zanim napisze się kolejne pytania o żarówki

1 który zrobi mały hijack i zapyta się jak wymienić klakson

1 n00b lurker który odpowie na oryginalny post po pół roku i zacznie temat od nowa *(w sumie ten o dowcipach, to nawet można.. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.