Skocz do zawartości

Skoda romster - ciężarowa na osobową


Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

klient pdjechal do mnie 1,5 roczną skodą romster. Zakupiona w polskim salonie w wyciągu homo jest kat N1. zarej jest na 5 osób ciezarowy. chce żeby w papierach była osobowa bo lata do niemiec z przyczepka i ktoś mu nagadał ze jak ciężarowy i z przyczepka to w niedziele nie może jezdzic jak duże ciężarówki. Jak jest w niemcowni to nie wiem. Zmiany można po staremu zrobić? ma fotele z pasami itp. bo zawsze je miał. nawet kratki nie miał od nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co dalej?

Diagnosta też ma potwierdzić, że wyparowało coś czego w ogóle nie było???

Chyba za daleko o jeden most...

Ten pojazd został wyprodukowany ze świadectwam homologacji bez kratki!!!

Owszem nikt nie broni takiej kratki używać, ale w tym przypadku nie krata/przegroda zadecydowała że to fura ciężarowa!

Zaczyna się zdeka pod górkę z tymi zmianami robić. Nie mówiąć o typowym blaszaku Crafter lub Ducato gdzie też są uchwyty do zabezpieczania towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnosta też ma potwierdzić, że wyparowało coś czego w ogóle nie było???
A co napiszesz ze ona tam jest .... :?: Przeciez jak przyjezdza na badanie to jej tam nie moze juz byc...A więc... :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A który przepis zabrania posiadania kratki w osobowym? :P
- albo uchwytów? :P

 

Skąd wiesz, że tej kratki tam nie było? Na stacji jest już auto po zmianach...
- wiem bo wiem, dlatego pytam czy diagnosta ma potwierdzić wyparowanie, czy opisać stan faktyczny, a stan faktyczny zaiste twierdzi, że z pojazdu zabrano uchwyty do mocowania towaru.

Pytanie czy w przypadku tak homologowanych pojazdów demontaż uchwytów wyczerpuje zasadność zmiany rodzaju?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy w przypadku tak homologowanych pojazdów demontaż uchwytów wyczerpuje zasadność zmiany rodzaju?!

 

Jak najbardziej. Bez nich nie było by mowy o tym, żeby był N1. Pytanie czy jest to jednak tak łatwe. Jeden taki egzemplarz widziałem to było to dość solidnie z podłogą połączone...Raczej bym nie chciał, żeby mi to ktoś rozwiercał w nowym stosunkowo aucie.

 

Jak akurat w tym aucie znałeś stan sprzed i nie chcesz udawać greka, to albo napisz o tych uchwytach, albo wyślij do konkurencji i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wyślij do konkurencji i tyle.
- i tyle to dzięki takim wskazówkom dziennikarze i krokodyle mają niezłą pożywkę szarpiąc środowiska opinię!

(nie myśleć, żem święty - parę grzeszków się znajdzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat taki sam jak robienie z przyczep ciężarowych przyczep rolniczych ;)

Przecież często to te same przyczepy ;)

 

Pytanie jest inne - czy ten klient sprawdził czy faktycznie nie może ganiać autkiem z przyczepką po Niemczech w weekendy. Bo każdy gdzieś coś słyszał ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.