Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Tomsom80

Kupię materiały do nauki na Egzamin TDT

Polecane posty

Tomsom80

Witam Panów diagnostów,

Jakieś 2 lata temu zrobiłem kurs i do teraz nie poszedłem na egzamin w TDT (tak wyszło). Z braku czasu (na czytanie i szukanie materiałów na forum i w sieci) chcę kupić/odkupić opracowane na świeżo materiały / pytania / zagadnienia jakie muszę znać, żeby obecnie zdać egzamin za pierwszym razem (teorie i praktykę). Prawdopodobnie znajdzie się ktoś kto ostatnio zdał i ma dzięki forum wszystko ładnie opracowane na podstawie opowieści z egzaminów czy samochodów jakie się bada/kontroluje. Jestem z Poznania i tu chcę zdawać.

Proszę o kontakt na priv.

Tomsom80

Dziękuję Grzegorz Łódź. Moja oferta nadal aktualna:)

[ Dodano: 26-10-2016, 17:33 ]

Dziękuję Grzegorz Łódź. Moja oferta nadal aktualna. Jeśli będę miał wszystkie materiały łącznie z opisówkami i adr'ami to myślę że z 3 miesiące zajmie mi sama nauka więc na przełomie roku chciałbym podejść do egzaminu

Grzegorz Łódź
przełomie roku chciałbym podejść do egzaminu

Przyjmij to za dobrą radę. Nie wiem czy jest sens kupować "makulaturę"...

Teraz kupisz materiały a właśnie od stycznia 2017 jest zmiana warunków technicznych.

Z tej strony co podałem wcześniej pobierz sobie rozporządzenie w którym te zmiany są uwzględnione.

To tylko tyle chciałem doradzić. zrobisz jak uważasz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.