Skocz do zawartości

Zmniejszenie ilości miejsc autobus


tomimacko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam taką zagryche, przyjechał autobus "zwykły" bez przeznaczenia BOVA FHD o ilości miejsc 55+16

DMC 18000

MW 13170

 

Problem jest tego typu że przekracza DMC o 215kg

Klientowi nie zależy na miejscach stojących i mówi że chciałby się ich pozbyć z dowodu a ja nie wiem jak to ugryźć. sprawa jest pilna bo przyjedzie w środę koło południa.pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomożecie?

My cały czas pomagamy. A Ty zrobiłeś coś od siebie? Dla przypomnienia Twój ostatni post

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=143267#143267

 

A czy poczytałeś forum i znalazłeś podobne tematy? Czy tylko chcesz gotowe na tacy mieć podane i ślad po Tobie zniknie do następnego razu...

To forum służy do pomocy a więc daj też coś od siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy poczytałeś forum i znalazłeś podobne tematy? Czy tylko chcesz gotowe na tacy mieć podane i ślad po Tobie zniknie do następnego razu...

 

Czyli za kolejne 4 lata 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie macie racje.zamknijcie temat.Utworze nowe konto i zacznę od nowa.

A forum śledzę na bieżąco.pewnie jestem jedyny co ma 4 posty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko - otworzysz nowe konto i poszukasz sobie odpowiedzi - osobiście nie widzę przeszkód 8) Choć i na tym koncie możesz to zrobić, więc po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Radził bym., nie pozbywać się msc stojących, bo Pl wróci do WK, jak będzie, bodajże 6 sztuk za dużo na pace.No chyba że klient chce BUS-100, :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bo od stycznia autobus dwuosiowy będzie mógł mieć DMC 19500.

 

przecież od 1 lipca 2016 już może ale dotyczy tylko rej po raz pierwszy w PL . w dotychczasowych DMC nie zmienimy .

 

[ Dodano: 10-11-2016, 21:50 ]

Witam.Mam taką zagryche, przyjechał autobus o ilości miejsc 55+16

DMC 18000

MW 13170

 

Czy w pojazdach ponad 3,5 t można wykonywać zmiany ? Jeśli tak to po prostu napisłabym ,że zlikwidowano miejsca stojące ( zdemontowano uchwyty ). Liczba miejsc siedzących bez zmian . zostanie na pasażera 87 kg i DMC nie będzie przekroczone . Nic nie dokładamy , zadnych homolagacji na fotele , pasy itd nie potrzeba . Zapytałbym najpierw w wwydz komunikacji czy przyjmą takie zmiany .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież od 1 lipca 2016 już może ale dotyczy tylko rej po raz pierwszy w PL . w dotychczasowych DMC nie zmienimy .

Ściągnij sobie z forum jednolity tekst warunków technicznych i doczytaj od kiedy wchodzi w życie dział II rozporządzenia zmieniającego czyli poz. 858

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałam rozp 858 par 3 cytuję- rozporządzenie wchodzi w życie z dniem 1 lipca 2016 r z wyjątkiem par 1 pkt 2 , który wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2017 r .par 1 pkt 2 zmienia dział II - wymiary , masy i naciski . faktycznie od 1 sty 2017 . mogę tylko w pokłonach przeprosić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.