Skocz do zawartości

Informator katalogu ITS


michuszczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam bardzo ciekawa lektura, znalazłem nawet definicję FURGON.

Myślę że napewno przyda się diagnostom, powinien umożliwić jednoznacznie ustalić szczegółowe dane konkretnego pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że jest on w części niekodowanej patronatu, a kolega podając link reklamuje patronat i nie nastąpiło żadne łamanie praw autorskich. A i oczywiście w konkursie punkciki są przyznane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda kolega nie powiniem tu niczego reklamować, ale czego się nie robi dla diagnostów. :lol:

 

Ps. Punkciki czywiście też przyznaję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest reklama i nie chodziło o ITS, a o treść.

W takiej czy innej formie - jest :D

Ale czy ja coś mówię ? Gdybym miał wątpliwości, już dawno zdjąłbym to z forum. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

I ja tez(jeżeli o ten temat) Dostałem pismo ITS cytat:W związku z wątpliwościami zgłaszanymi do biuraPatronat ITS nad SKP dotyczącmi określenia podrodzaju pojazdu, dła którego określono wymagania tech. w przepisach ustawy z dn.11- marca-2004. o podatku od towarów i usług(Dz.U. Nr54,poz. 535 oraz Nr 14, poz.113 i Nr 90, poz.756)

"Furgon"to -"samochód ciężarowy z osobną kabiną kierowcy i pasażerów, oraz

z nadwoziem zamkniętym z drzwiami,o przestrzeni ładunkowej trwale obudowanej"

Nawet nie mam zamiaru cytować tego pisma dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast się zrażać do definicji z katalogu ITS, należałoby ją dokończyć : " Może to być również jednolite nadwozie z wydzieloną kabiną kierowcy i pasażerów, tzw. furgon zintegrowany lub van." - koniec cytatu. Co tu szanownym kolegom nie pasuje? Czy ktoś mógłby wskazać coś bardziej pomocnego dla diagnostów wykonujących tzw. badania VAT? Przecież to jest definicja odnosząca się do zdecydowanej większości małych "dostawczaków", badanych w Okręgówkach pod kątem Twój post jest niezgodny z zasadami - popraw, co masz do poprawienia - inaczej dostajesz ostrzeżenie ! nych określeń zawartych w ustawie o VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definicje katalogu ITS niepodobają się chyba tym co nie pracują na okręgówkach

i z tych definicji oraz katalogu typomarek pojazdów nie korzystają.

Ja bardzo często z tego korzystam.

Myślę że takie posty to nie reklama a koleżęńska pomoc niezbędna w naszej pracy.

Ja korzystam ze wszystkich możliwych żródeł i pomocy.

Najważniejsze aby jak najmniej popełniać błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że takie posty to nie reklama a koleżęńska pomoc niezbędna w naszej pracy.

 

Dzięki. Ja wcale nie chciałem nic reklamować tylko zamieścić pomocny materiał, ale co na niektórych kolegów ITS działa jak płachta na byka.

 

a kolega podając link reklamuje patronat

 

kolega nie powiniem tu niczego reklamować

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest reklama i nie chodziło o ITS, a o treść.

 

W takiej czy innej formie - jest

Ale czy ja coś mówię ? Gdybym miał wątpliwości, już dawno zdjąłbym to z forum.

 

Drążysz i drążysz - o co ci właściwie chodzi ? Przeczytaj to, co napisaliśmy z Psujem kilka postów wyżej i daj już spokój. Zaczyna sie weekend !! :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 years later...

Wracając do katalogu ITS;

chciałbym prosić o kontakt kogoś, kto pracuje w skp pod patronatem ITS-u, bądź ma dostęp do tego katalogu ?

Dzięki,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.