Skocz do zawartości

Znowu prowkacja.


Baesler

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Właśnie prowokacja za prowokacją.

 

Zwyczajnie pytam, jak normalny człowiek. Nie szukam sensacji, poklasku, ot po prostu interesuje mnie coś i pytam.

Mało tego, wbrew temu co niektórzy sądzą, szukam czy taki temat się przypadkiem nie przewiną.

 

Doskonale wiem jak działają fora internetowe i społeczności z nimi związane, które często tworzą pewnego rodzaju hermetyczne cyberśrodowisko, które często jest po stokroć lepsze od popularnej "mordoksiążki".

Czytam regulaminy, które przeważnie są do siebie podobne i różnią się detalami, zależnie od tego czego dotyczy forum.

 

Nie obrażam nikogo, nie wyśmiewam, nie szydzę, nie insynuuję bzdur. Staram się normalnie podchodzić do tematu bez jakichkolwiek złych intencji.

 

A, że jakiś temat jednak okaże się powielony to nie uważam tego za coś niebywale nagannego co wymaga od razu komentarza związanego z "zabieraniem zabawek" czy jakąś wyimaginowaną "prowokacją".

 

Zarejestrowałem się tu, bo można się sporo dowiedzieć i sporo wszelkich wątpliwości już udało mi się rozwiać, szczególnie jeżeli chodzi o przepisy związane z przeglądami pojazdów, ich wyposażeniem etc.

Sporo jest przepisów dla mnie niezrozumiałych więc dlatego czasami często pytam i z dlatego z góry zaznaczyłem, że może to się komuś wydawać namolne co nie znaczy, że złośliwe.

 

Tak sobie przeglądam wszelakiej maści tematy i można spokojnie dojść do wniosku, że tutaj - podobnie jak na wielu innych forach - też są osoby, którym godność przysłania czasami zdrowy rozsądek ale nic się na to nie poradzi. Tacy też są potrzebni.

 

A napisałem to na Hyde Park, bo jak sama nazwa mówi, można tu pleść o byle czym. No chyba, że nie można.

Aha. Szukałem podobnego tematu i nie znalazłem, więc myślę, że nikogo znów nie sprowokowałem.

;)

 

 

P. S.

Czemu muszę się dwa razy logować, żeby się zalogować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się normalnie podchodzić do tematu bez jakichkolwiek złych intencji.

Tak jak tutaj

"Powiedział też, że nie musi mieć nawet gniazda elektrycznego, bo np.: haka używa do przeciągania drewna w lesie, okazjonalnego holowania innego uszkodzonego samochodu albo do robienia kuligów zimą, albo nie używa go w ogóle ale go nie zdemontuje bo tak lubi"

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?t=18902"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie pytam, jak normalny człowiek. Nie szukam sensacji, poklasku, ot po prostu interesuje mnie coś i pytam.

Widzisz, sam sobie zaprzeczasz pisząc

Tak. Właśnie prowokacja za prowokacją.

 

Myślę, że już tłumaczenia nie są potrzebne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Właśnie prowokacja za prowokacją.

W maju 2017 ma nastąpić DUŻA zmiana przepisów dotyczących badań. "Pismaki dostały zlecenie" na znalezienie haka na diagnostów - stąd taka podejrzliwość, nieufność i nerwowe zachowanie.

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie pytam, jak normalny człowiek. Nie szukam sensacji, poklasku, ot po prostu interesuje mnie coś i pytam.

Widzisz, sam sobie zaprzeczasz pisząc

Tak. Właśnie prowokacja za prowokacją.

 

Myślę, że już tłumaczenia nie są potrzebne...

 

 

A ja myślę, że nazbyt wszystko interpretujesz koniecznie na swoją modłę.

 

[ Dodano: 05-12-2016, 09:52 ]

Tak. Właśnie prowokacja za prowokacją.

W maju 2017 ma nastąpić DUŻA zmiana przepisów dotyczących badań. "Pismaki dostały zlecenie" na znalezienie haka na diagnostów - stąd taka podejrzliwość, nieufność i nerwowe zachowanie.

 

No to Cię uspokoję. Nie jestem żadnym pismakiem ani tajnym wysłannikiem rządu.

 

[ Dodano: 05-12-2016, 09:54 ]

a jak opublikują to co ? już będzie przyklepane ? :(

 

Jeszcze całkiem niedawno, jak coś było nie tak, to można się było odwołać do Trybunału Konstytucyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że nazbyt wszystko interpretujesz koniecznie na swoją modłę.

A ja myślę, że zanim się coś napisze trzeba to najpierw dobrze przemyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to forum robi sie za bardzo "policyjne".

Nie można wszystkich forumowiczów traktować jak zawodowców, czasem i ktoś z poza branży chce o coś zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.