Skocz do zawartości

Wielka orkiestra forumowej pomocy


Jacdiag

Rekomendowane odpowiedzi

::claus::claus::claus

 

Niniejszym składam wielkie podziękowanie :pada::pada::pada: dla Maćka, :pada::pada::pada: "starego" forumowicza, który udostępnił mi takie niepozorne urządzenie 

do czego wtrącił swoje, jakże niezbędne 3 grosze NJ :ok

za co też dziękuję 

 

714.jpg

 

co umożliwiło mi powrót z wyjazdu świątecznego,

przez 280 km z zapaloną na desce kontrolką

49798435edb9768eea7fbba2d5bbcd770.jpg

 

 

ps.

widzieliśmy się wtedy po raz pierwszy

 

... i zapewne nie ostatni ::claus:piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wpis jest na pewno dobrze umieszczony? Może bardziej do druciarstwa pasuje? :)

 

Bo jakby nie patrzeć, oto moderator tegoż forum chwali się, że w święta jeździł po kraju niesprawnym pojazdem. Hmmm... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blakop, jak rozumiem pojęcie awarii jest dla Ciebie czymś tak niepojętym, że traktujesz je na równi z fantastyką popularno-naukową, z angielska zwaną science-fiction.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojęcie awarii jest dla Ciebie czymś tak niepojętym

 

Po prostu kolejna okazja żeby komuś szpile wsadzić, jak zwykle... Ale jak jemu się to robi to są "docinki osobiste"... ech te podwójne standardy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podwójnym standardem jest robienie z tego forum miejsca niemal świętego w kwestii dbania o stan pojazdu, a za chwilę chwalenie się, że się z niesprawnym ładowaniem jeździ 8)

Ale niechby tylko klient na badaniu się pochwalił, że tak jeździ już by były całe opisy na forum jak to właściciele nie dbają o pojazdy, jakie to nieodpowiedzialne i takie tam.

A podziękować to i na PW można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie podwójnym standardem jest robienie z tego forum miejsca niemal świętego w kwestii dbania o stan pojazdu, a za chwilę chwalenie się, że się z niesprawnym ładowaniem jeździ 8)
Bo widzisz, nie zrozumiałeś sensu posta Jacdiag-a. Chciał podziękować koledze z forum za udzieloną pomoc i pokazać, że właśnie dzięki forum się poznali. I, że można liczyć w sytuacjach awaryjnych na pomoc takich osób.
Ale niechby tylko klient na badaniu się pochwalił' date=' że tak jeździ już by były całe opisy na forum jak to właściciele nie dbają o pojazdy, jakie to nieodpowiedzialne i takie tam.[/quote']Jeśli ktoś przychodzi o poradę do kombinatorstwa, to dostaje "mur". Ale temu nie powinieneś się dziwić. Natomiast gdy forumowicz pyta jak rozwiązać problem, który jest dla niego trudny, a nie jest próbą legalizacji "wałka", to uzyska pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Takie pytanie do kolegi blakop,

czy jak złapiesz "kapcia" to wzywasz pomoc drogową?

Bo przecież jak założysz koło zapasowe to wtedy nie bedziesz miał sprawnego zapasu...

Może bardziej do druciarstwa pasuje? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.