Skocz do zawartości

ilosc badan


przemekbosch

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, sebeklca napisał:

Jak na razie 10978 ,

Ilu diagnostów to wypracowało ?

U mnie obecnie  listopad spadkowy.

Edytowane przez wadi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z zmiennikiem użalam się szefostwu że czasu śniadania zjeść nie mamy przy 5tys.badan rocznie a tu..także sebek:pada::pada::pada:. I oby pryncypał mój tago nie czytał bo z podwyżki nici będą☺️

Edytowane przez yogi1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie na dzikich zakątkach południa nie zauważyłem spadku. W tamtym roku jak zaczynałem pracować to trzy ostatnie miesiące roku to było najwięcej badań o.O Do końca roku pewnie 2200 złapiemy więc jak na 2.5 letnią OSKP to chyba nieźle. Są dni że autko za autkiem, są że chill i można wertować forum i literaturę albo plątać się pomiędzy innych pracowników (których mamy sporo) i opowiadać głupoty ?

Edytowane przez Rafi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to rzecz niezrozumiała. Ja po 16-20 pojazdach dziennie mam poczucie że nie wykonałem któregoś tam badania w 100% zgodnie prawem. Zapominamy że chodzi o bezpieczeństwo, a nie o pieniądze.Szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej, że ( w/g mnie jakby robi to " prawie " jedna osoba, jeden UDS ) 8/:silent: bo :

8 godzin temu, sebeklca napisał:

PSKP ja ze zmiennikiem. Z tym, że ja bardziej weekendowo.

Czyli Kolega @sebeklca weekendowo :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy robi według własnego sumienia, ja nie jestem w stanie przekroczyć 23-25 dziennie licząc około 25 minut na badanie oraz przerwę. A to na co zamiennik sobie pozwala jego sprawa, dla mnie to on jest zwykły pocztowiec. Jego cyrk jego małpy. A jakie oburzenie klienteli "no bo jak to coś się nie zgadza" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi  90         popatrz do góry kto ma tyle badań 10978 . ja tyko je zaokrągliłem do 11000 i przeliczyłem

Edytowane przez rurek777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, zbitur napisał:

Ja po 16-20 pojazdach dziennie mam poczucie że nie wykonałem któregoś tam badania w 100% zgodnie prawem. Zapominamy że chodzi o bezpieczeństwo, a nie o pieniądze.Szok.

Niedawno ukazał się przepis, który dotyczy egzaminatorów prawa jazdy i ten przepis mówi, że egzaminatorowi  przydziela się nie więcej niż dziewięć części praktycznych egzaminów państwowych w ciągu doby. Wydaje mi się, że w naszej robocie też powinna być ustalona górna ilość przeprowadzonych badań w ciągu doby. Co o tym myślicie?

  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee to u mnie nie ma ciśnienia z ilościami badań, wręcz przeciwnie za mało... jest dzień co są 2 badania a też zdarzy się i 8 badań ;D były też przypadki że było 0 ? Dlatego dla zbicia czasu kręcę się u mechaników i na salonie i gadamy o du... marynie ;) dobrze że jest forum to się poczyta co nieco. Nawet książkę się poczyta bo ileż to można filmów oglądać - oczy bolą... Ale na szczęście tendencja rośnie z każdym rokiem w ilości badań ;) szczerze to nie wyobrażam sobie robić ponad 30 badań dziennie... wiadomo ktoś jak w rutynę wpadnie to i trzaśnie badanie w 5 - 8 minut... ale ja bym tak nie potrafił...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby z tego kasa konkretna chociaż była. Obstawiam, że zarobki za taki przerób zmuszają do korzystania z extrasów oferowanych przez dyskonty! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, mike_van_mik napisał:

eee to u mnie nie ma ciśnienia z ilościami badań, wręcz przeciwnie za mało... jest dzień co są 2 badania a też zdarzy się i 8 badań ;D były też przypadki że było 0 ? Dlatego dla zbicia czasu kręcę się u mechaników i na salonie i gadamy o du... marynie ;) dobrze że jest forum to się poczyta co nieco. Nawet książkę się poczyta bo ileż to można filmów oglądać - oczy bolą... Ale na szczęście tendencja rośnie z każdym rokiem w ilości badań ;) szczerze to nie wyobrażam sobie robić ponad 30 badań dziennie...

To widzę podobna atmosfera jak u mnie. W stosunku do zeszłego roku ponad 300 badań wzrost więc jest dobrze. Można i poczytać i się dokształcić i pogadać. Na wszystko jest czas. Lubie swoją robote ! ? Pierwszy rok był taki jak piszesz. Teraz zdarzają się dni że bywa i po 15. Soboty ostatnio mają branie . 6 godzin pracy i po 9-10 badań więc swój samochód odkurzać i myć muszę w tygodniu ?

Edytowane przez Rafi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię :) najważniejsze jest to że robię zgodnie z własnym sumieniem, nie ma nacisku ze strony pryncypała że N czasem wystawię. :) u mnie już jest więcej badań w porównaniu z rokiem poprzednim o około 150, a jeszcze grudzień został :) w domu się pracuje a w pracy odpoczywam:hooray:

Edytowane przez mike_van_mik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Rafi90 napisał:

.  Teraz zdarzają się dni że bywa i po 15. Soboty ostatnio mają branie . 6 godzin pracy i po 9-10 badań 

Bo przecież sobota jest dniem wolnym od pracy .W tygodniu te 15 to jest spoko , ale jak  dobijam w sobotę do 15 -u badań to już raczej po godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, mike_van_mik napisał:

w domu się pracuje a w pracy odpoczywam:hooray:

Ja sobie w domu jeszcze motocykle naprawiam, a praca tak jak piszesz, też o N nikt nie płacze, ani o to że kogoś 10 minut przed zamknięciem odeśle bo podłoge sobie wymyłem  ?

Edytowane przez Rafi90
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście pracuję w miejscu gdzie mieszkańcy na weekend wyjeżdżają do domu:viva:. I o ile w tygodniu to i do 30 potrafimy dobić w ciągu 14h pracy to natomiast w sobotę max 4 badania8). A jak robi się kolejka to kartka na dzwi że awaria, przynajmniej jest czas posprzątać halę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rafi90 napisał:

 ani o to że kogoś 10 minut przed zamknięciem odeśle bo podłoge sobie wymyłem  ?

haha u mnie podobnie ;D  dobra @Rafi90 cicho sza :silent: Bo jeszcze co niektórzy sobie pomyślą że od tego dobrobytu, co mamy, to nam się w głowie poprzewracało... ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.