Skocz do zawartości

ilosc badan


przemekbosch

Rekomendowane odpowiedzi

Odsetek N nie świadczy o dobrej pracy diagnosty - wręcz przeciwnie SKP nauczyła przymykać oko na pewne usterki i klienci się zmanierowali - aby odzyskać jakąś markę przez dwa lata z młodszym kolegą pogoniliśmy prawie wszystkich manie rantów, szuszwoli itd - teraz N to naprawdę "wypadek przy pracy"

  • Polub 1
  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, duchu napisał:

Całkowicie nie ,ale z 12 godz dnia pracy zeszli na 8 czy 9

To rzeczywiście dramat. Stacja nie zrobiła 20 tylko 15 BT dziennie. Biorąc poprawkę na to, że "stacja" miała o jedną pensję mniej do wypłacenia to pewnie i tak lepiej na tym wyszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Czolgista napisał:

To rzeczywiście dramat. Stacja nie zrobiła 20 tylko 15 BT dziennie

Nie wiem czy dramat.. i nie to było tematem rozmowy, 

W dniu 22.04.2021 o 16:14, Czolgista napisał:

Za przeproszeniem, diagnostów jest jak psów.

 

tego dotyczyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, IVVO napisał:

coraz więcej klientów chce mieć sprawny pojazd a nie pieczątkę 

U mnie to wręcz odwrotnie, a najciekawsze argumenty to przecież zapłaciłem więc pieczątka mi się należy! Pan jak idzie do sklepu to płacąc otrzymuje towar, a ja nic nie otrzymałem... xD

Tutaj 80% ma zabetonowane wbić pieczątkę do dowodu. Wolą jeździć trupami i szukać stacji co przyklepie zamiast co nieco ogarnąć w samochodzie.

 

 

 

  • Polub 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Czolgista napisał:

Biorąc poprawkę na to, że "stacja" miała o jedną pensję mniej do wypłacenia to pewnie i tak lepiej na tym wyszli

I tu bym się spierał , bo jakby nie było to jakaś ekipa się  tam przewijała , za darmo tam nie byli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, stacja nie stanęła na amen, nawet jeden dzień, tj. rzeczone kilka godzin. Funkcjonowała dalej, ale w okrojonej obsadzie i godzinach.

Skoro jakaś ekipa tam była, to raczej stacja była otwarta tyle co "normalnie" i nowi diagności na siebie urobili. A skoro w ciągu roku znaleźli de facto aż 4 chętnych to nie widzę podstaw, aby twierdzić,  że diagnostów na ryku pracy brakuje.

Dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie,  skoro ta stacja była taka super,  dlaczego w ciągu roku mieli taki przemiał kadry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Czolgista napisał:

to raczej stacja była otwarta tyle co "normalnie"

Jesteś z gatunku tych co "zawsze wiedzą lepiej "? -jak ci pisze że funkcjonowała w okrojonych godzinach to tak było...

 

Godzinę temu, Czolgista napisał:

nowi diagności

Byli  i  jak widać szybko zweryfikowali swoje pojecie o tym zawodzie .

 

Godzinę temu, Czolgista napisał:

że diagnostów na ryku pracy brakuje.

ludzi z kwitami na pewno

Godzinę temu, Czolgista napisał:

była taka super,

a to skąd zabrałeś ?

Godzinę temu, Czolgista napisał:

stacja nie stanęła na amen, nawet jeden dzień

A jak szukasz takie, to z opowiadań ,prawdopodobnie zamknięta: https://www.diagnostasamochodowy.pl/2020/leszno-stacji-kontroli/

 ta na czerwono ,podstawowa

Edytowane przez duchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Andrzej89 napisał:

Tutaj 80% ma zabetonowane wbić pieczątkę do dowodu.

Dlatego bierze się opłatę przed badaniem a potem beton się rozpada i wraca za kilka dni na repetę lub nigdy już nie wraca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, duchu napisał:

jak ci pisze że funkcjonowała w okrojonych godzinach to tak było

Okrojone godziny to nie całkowite zamknięcie stacji. No ale nich będzie, że stacja w jakiś tam sposób odczuła brak diagnosty. Natomiast dziwnym jest fakt, że stacja nawet gdy doraźnie uzupełniała kadrę i tak miała skrócone godziny pracy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Andrzej89 napisał:

zapłaciłem więc pieczątka mi się należy!

Ja, tłumaczę, że to jak w kinie. Bilet trzeba kupić, a czy film się spodoba? Za badanie trzeba zapłacić, a czy wynik się spodoba? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ja już pisałem. Zawsze mówię (jak są wątki) że płaci pan/ pani abym sprawdził czy " mogę bezpiecznie poruszać się tym pojazdem, czy nikomu nie zagrażam na drodze". Narazie działa 🙂
Edytowane przez zbitur
Jakaś kropka?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych z chińskimi ledami w lampach też nie działa sprawdziłem😎 Dobrze że mam osłonę plexi na biurku bo strasznie się plują po N😁

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jak widzę samochód na LED w miejscu H4 czy tam H7 to mówię od razu że albo zwykła żarówka do lampy albo możemy zacząć badanie i skończyć z N. Często wracają na zwykłych albo przekładają gdzieś tam sobie na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
W dniu 29.09.2019 o 16:24, cezary napisał:

tak, nieco słabiej we wrześniu, kilkanaście szt., słabszy pewnie będzie i cały rok, na dziś jest mniej o ok. 100 szt., to już drugi z rzędu :confused:, a jaka przyczyna? w moim przypadku zdaniem pryncypała winny jest @cezary :faint: za zbyt restrykcyjne wykonywanie badań, padł nawet taki tekst "ludzie boją się przyjeżdżać na badania bo u Pana to nowy by nie przeszedł" :nausea:

Kurcze skąd ja to znam 🤪

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj @cezary, czy się u niego coś w tym temacie zmieniło.

 

10 minut temu, Paprock napisał:

Czyżby coś się zmieniło?

Ale jeśli mnie pytasz, to owszem. Zmieniło się w ciągu tych dwóch lat, kiedy @cezarytamto pisał. Choćby fakt iż pracę zmieniłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Archeologii nie rozumiem, skoro się nic w temacie nie zmieniło. 

A się nie zmieni, do póki mentalność się nie zmieni, czyli do końca świata i dwa dni dłużej. Bo do końca świata i dzień dłużej będzie grała WOŚP

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.