Skocz do zawartości

ilosc badan


przemekbosch

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Iamthelaw napisał:

Ja dzisiaj widziałem tegoroczne zaświadczenie z nr 534

Ale co w tym dziwnego? Duża stacja, przy trasie, wokoło duże floty i kilka osiedli, dwa stanowiska i dwóch diagnostów na zmianie. Ja mam ponad 270 badań, gdzie każdy z nas jest sam na zmianie. I nie uważam tego za jakiś szczególny przerób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, adam1501 napisał:

(...) 64 badania dziennie

Super - extra :silent:

U mnie licznik pokazuje na dzień dzisiejszy 161 pozycji ( OSKP z dwoma pracującymi " Diagnostami " ).:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, krzysieknowak napisał:

spokojnego snu życzę

sen na pewno mają spokojny bo głęboki, zmęczenie powstałe z tyrania, którym jest  podstemplowanie tylu DR musi dać ten wewnętrzny spokój. :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie "12 prac Asterixa i Obelixa"? Tam był taki oszczepnik z taką "wyspecjalizowaną" prawą ręką, po tylu pieczątkach dziennie niektórym diagnostom może coś takiego grozić.

Nowy obraz mapy bitowej (2).jpg

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nie wiem szczerze dlaczego macie jakieś zastrzeżenia do takich wyników - wiem - dla niektórych SKP to wynik całoroczny - jeżeli na skp jest dwóch diagnostów na zmianie i pracują na zasadzie jeden wprowadza a drugi sprawdza pojazd a potem odwrotnie to przyjmując te 20min na przegląd w godzinę przy dobrej organizacji zrobią bez problemu 5-6 pojazdów - to tylko kwestia czy chcą pracować w takim kieracie - osiągnięciem jest jeśli w lutym wynik jest ponad 3000 - a miałem taki podgląd z CEP z jednej w wielkopolskich SKP - oczywiście ją zgooglowałem - jedno stanowisko czynna od 7 do 21     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie istnieją takie stacje. Nie ma takich stacji. Nie ma dobrej organizacji pracy. Nie znam pracodawcy, który zatrudniałby dwóch na zmianie i jeszcze laskę do fakturowania. W życiu.

Osiemdziesiąt badań dziennie, to jakaś KPINA!

Nazwa tej czynności, jej wpływ na ruch drogowy, już samo to powinno wystarczyć aby pochylić się nad problemem (pojazdem), a nie napierrr... bez opamiętania!

  • Piwo 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale istnieją takie stacje.Pracowałem w jednej takiej OSKP, tylko krótko.60 do 80 badań dziennie - jak w fabryce gwoździ.

Godziny pracy 8 - 18.Dwóch diagnostów na zmianie i ładna pani przy komputerze i stemplach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ja rozpętałem tę burzę, może niepotrzebnie, a przede wszystkim nieprecyzyjnie, przykład który podałem, to z SKP którą znam, nie chodziło tak może o ilość tylko o godzinę (może to tylko chochlik) przerób mają taki ok 1000 badań miesięcznie, ale generalnie jest 2, a często 3 na zmianie, pracują można powiedzieć na okrągło tzn. pon.- pt. 7-21, sob. 8-20, niedz. 9-14, więc wynik nic nadzwyczajnego, ale znam inną okoliczną, która pracuje 7-20, sobota: 8-16, ma 3 diagnostów ogólnie, właściciel, ojciec właściciela i diagnosta, często obok przejeżdżam w różnych godzinach i trudno zobaczyć tam pojazd przed bramą wjazdową, a mają 800-900 miesięcznie wpisanych do rejestru, inne na obrzeżach miasta kontrolowane tylko przez starostwo podobnie. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobnie u nas -Stacje pod miejskim WK bardzo zbliżone wyniki, a pod SP rozbieżności w ilości sąsiednich stacji kosmiczne. A już ewenementem są stacje w "szczerym polu" mające wyniki kilku krotnie wyższe niż stacje w świetnej lokalizacji w średniej wielkości mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Paprock napisał:

Nie istnieją takie stacje.

Jeśli byłeś na egzaminie praktycznym w Poznaniu /Luboń/- to chyba widziałeś - 3 stanowiska - na zmianie 3 diagnostów - około 22-23 000 przeglądów rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zoro napisał:

Dwóch diagnostów na zmianie i ładna pani przy komputerze i stemplach.

A kto podbija , podpisuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.