Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

nowicjusz55555

Jaki antywirus

Polecane posty

nowicjusz55555

Witam. Jaki darmowy antywirus polecacie do użytku domowego. Chodzi o bezpieczne korzystanie z bankowości elektronicznej. System to Windows 7.

aboz

Microsoft Security Essentials. Znajomy, który siedzi w IT w korpo mówił mi, że dobry jest i ma dobre wsparcie. Kiedyś go używałem i nie narzekałem, ale przesiadłem się na ESET-a.

danielg539
Microsoft Security Essentials. Znajomy, który siedzi w IT w korpo mówił mi, że dobry jest i ma dobre wsparcie

Też słyszałem taką opinie.

darkdog
ale przesiadłem się na ESET-a.

też z niego korzystam :)

wrc69

Korzystałem z AVASTA-a w wersji darmowej do użytku niekomercyjnego. Było OK, więc przeszedłem na wersję płatną. Kupuję na przełomie roku wersję na 3 komputery za jakieś małe pieniądze.

Pozdrawiam

Gość

Eset w wersji Essential ( czyli tej bez firewalla rozbudowanego )

IVVO

Osobiście korzystam w pracy i domu z Symanteca Norton Premium - 10 stanowisk + 25GB kopii zapasowej 176PLN - 17,60 za rok i pełne wsparcia

cezary

Panda Protection - z bezpłatnych to jeden z lepszych

ar

Nie używam żadnego antywirusa. Ze 3-4 lata temu przeszedłem w domu na Linux Mint i nie mam żadnych problemów-zrobiłem to na próbę i dodatkowo bardzo sceptycznie podchodziłem do tematu. Pół roku temu żona otwarła na swojej siódemce jakąś firmową pocztę i jakiś syf zaszyfrował jej większość plików. Po całej tej hecy poprosiła... o instalacje minta...

Gość

Z darmowych Avast a z płatnych godny polecenia jest eset

joker74

Z darmowych zupełności wystarczy Ci jak piszą poprzednicy Microsoft Security Essentials dla systemu Windows 7 --> -->tu masz link - kliknij<-- do tego zainstaluj sobie ochronę przed złośliwym oprogramowaniem i programami szpiegującymi --> -->tu masz link - kliknij<--

Takie narzędzia jak Avast, AVG nie polecam, bez odpowiedniego skonfigurowania w wersji free, po prostu nie za bardzo......również ze swojego doświadczenia.

Gdybyście/gdyby ktoś zdecydował się na płatnego to polecam nod-a, kasperskyego. Tak na marginesie, każdy wykładowca przedmiotów informatycznych (miał zainstalowany któryś z tych).

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się