Skocz do zawartości

Firefox 52.0


Rekomendowane odpowiedzi

Co z tym fantem?

W informacji na ten temat w dziale o rozwiązywaniu problemów są linki, które prowadzą do pustej strony z napisem:

404 Not Found

Będzie trzeba pracować na starym Mozilli?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • wrc69

    6

  • Psuj

    5

  • cezary

    5

  • pietrek_k

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Co z tym fantem?

Post jest skopiowany z innego miejsca forum, a forumowy mechanizm automatycznie skraca wyświetlanie długich adresów. Musimy poczekać :cry: na korektę posta przez autora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano po uruchomieniu programu ( Diagsta/Patronat) wyskoczyła informacja żeby nie aktualizować firefoxa. Kurde aż strach pomyśleć, co będzie jak ten cały cepik zacznie działać online.Musiałem przestawić się na chroma,a firefoxa zostawić tylko dla cepiku,bo co chwila jakieś problemy.Jak to jest że wszędzie każą robić aktualizację, żeby programy działały,a dla cepiku to najlepiej żeby wyłączyć aktualizację i wersja z przed paru lat :x:x:x:razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co będzie jak ten cały cepik zacznie działać online.

Na nasze szczęście, nie prędko,,,

Mam nadzieję, że w czerwcu 2018 też nie ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JANUSZ60, obawiam się, że w połowie roku (tego roku) ruszy na SKP. Nie pamiętam dokładnie terminu, ale chcą żeby od września (chyba) działał na stacjach :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że z październikiem.

Post jest skopiowany z innego miejsca forum,

Chciałem się dopisać w tym innym miejscu, ale dostałem informację zwrotną że to forum mogą modyfikować tylko moderatorzy. Dlatego otworzyłem ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nasze szczęście, nie prędko,,,

Mam nadzieję, że w czerwcu 2018 też nie ,,,

Tak jak piszą poprzednicy - na 99% będzie to październik br. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może wieści czy ruszy to w końcu na 52.0 ? Bo zaczniemy usuwać i instalować 51, a za chwilę okaże się że można aktualizować do wersji wyższej :razz:

Tak jak koledzy pisali, strach cokolwiek aktualizować bo każda zmiana wiąże się z wysypaniem cepiku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie znowu problem przez Jave - zaktualizowała się - odinstalowałem i pobrałem z sd - wyłączyłem aktualizację Javy i Firefoxa do czasu aż nie będą szmącić - polecam zwłaszcza przy 10 - ona sama sobie ściąga i i nie pyta się co zaktualizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszcie na forum jak wejść z 52.0 !!!
Nie da się, bo w 52 brak jednego modułu, który jest konieczny do działania CEPiK-u. Ratuje powrót do wersji 51. Zaraz podeślę linki do ściągnięcia.

 

Edyta: https://ftp.mozilla.org/pub/firefox/releases/

Szukamy interesującej wersji i przechodzimy po kolei /51.0.1/win32/pl/ i ściągamy pierwszy plik instalacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze Państwo każe się dostosować do siebie a nie na odwrót , niestety :( .

Strajki ne przynoszą skutków bo i tak strajkujący dostają po głowie. My to nie górnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze Państwo każe się dostosować do siebie a nie na odwrót , niestety

 

Zaraz zaraz... nie aktualizując Javy i przeglądarki działasz na niekorzyść swojego pracodawcy. Komputer z nieaktualizowanymi aplikacjami jest narażony na ataki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli nie pracodawców ale Państwo, bo i my i pracodawcy mamy się dostosować do władzy a nie ona do nas i ich guzik to obchodzi czy nie możemy przesyłać badań bo mamy zaktualizowane oprogramowanie. Dobrze wiesz, że władza ma nas w nosie puki płacimy i to oni zawsze mają rację. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz... nie aktualizując Javy i przeglądarki działasz na niekorzyść swojego pracodawcy. Komputer z nieaktualizowanymi aplikacjami jest narażony na ataki...

Powiedział co wiedział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.