Skocz do zawartości

Firefox 52.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • wrc69

    6

  • Psuj

    5

  • cezary

    5

  • pietrek_k

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...

wie ktoś jak wyłaczyć automatyczne aktualizacje w firefoxie 51? po ponownym uruchomieniu komputera firefox przy właczeniu automatycznie aktualizuje się mimo ze w opcjach przeglądarki jest ustawione by się nie aktualizował -.- za każdym razem musze odinstalowywać zaaktualizowana wersje i zainstalowac spowrotem 51...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 51 mialem tak jak u Ciebie i czasem ''Nie sprawdzaj dostepnośći..." ale chyba pobiore wersje 48.

w swojej wersji 47 masz najnowszą wersje javy i śmiga wszystko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jestem na domowym kompie to java mi lotto ...

 

na firmowym chyba jest bez zmian od marca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Tak do tej pory było wysyłane 03 czerwca ostatnio. Java 8.51 windows XP.

 

Dopiero teraz przy okazji przenoszenia się na nowego kompa z Win 10 zobaczyłem, że auto-aktualizacje poszły w samopas i się zdziwiłem że to działa.

 

Ale za to już na Win 10 co bym nie instalował to nie chce mi wysłać przeglądów: http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/viewtopic.php?p=278034#278034

 

EDIT

 

Ok poradziłem sobie na win 10. Zainstalowałem wersje javy 8.121 i nadpisałem ją 8.051 z windowsa XP.

javacep_XP.PNG.55b3fde45feb705eb9cee1be7e2f4254.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

u mnie cepik 1 hula pod firefoksem, teraz na wersji 51.0.1 bo na nowszej jak wiadomo nie chodzi, czy w przypadku cepika 2 też pozostajemy na wersji w/w czy można aktualizować ff do najnowszej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Cepiku 2.0 nie używasz w ogóle przeglądarki internetowej

czy aby na pewno? certyfikaty zapisane są w przeglądarkach, sprawdzenie poprawności połączenia odbywa się przez przeglądarkę, to w końcu jak, załączamy ją czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w Cepiku 2.0 nie używasz w ogóle przeglądarki internetowej

czy aby na pewno? certyfikaty zapisane są w przeglądarkach, sprawdzenie poprawności połączenia odbywa się przez przeglądarkę, to w końcu jak, załączamy ją czy nie?

Certyfikaty zapisane w przeglądarce bo przez nią wysyłasz "paczkę". Teraz nie będzie paczek.

Sprawdzenie poprawności odbywa się przez przeglądarkę, bo jak inaczej? Gołębia ci z wiadomością nie prześlą. Prześledź sposób pracy swojego programu na SKP. Moim zdaniem tylko log VPN (Cisco AnyConnect przykładowo) i połączenie z programu którym prowadzisz stację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi do głowy przyszedł.

Oglądałem niedawno Wikingów (serial) i oni wysyłali z łodzi przodem kruka, jak wrócił - lądu brak, jak nie wrócił - trzeba wypatrywać lądu bo jest niedaleko.

Gołąb to taki średniowieczny email. :-D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że mnie ubiegniesz i wcześniej coś napiszesz, wtedy nie byłoby "cytowanie wcześniejszego postu w całości."

Straciłeś czujność Kolego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Indyk myślał o niedzieli ...

co nie zmienia faktu że

Jeżeli odpowiedź dotyczy ostatniego wpisu - cytowanie go w całości :!: może doprowadzić do pojawienia się "czerwonego paska"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o może na to mi ktoś wiarygodnie odpowie, podczas pracy z cep 1 firefox musiał być w wersji 51 coś tam, czy teraz przy cepie 2 można go zaktualizować do najnowszej wersji bo wydaje się bardzo szybki i fajny jak dla mnie :viva:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wcześniej wysyłałeś paczkę przez przeglądarkę internetową a teraz bezpośrednio łączysz się z CEP i pracujesz na ich serwerach bez użycia przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.