Skocz do zawartości

MOŻE GDZIEŚ UMIEŚCIMY "CZARNA LISTE" z której będz


Administrator

Rekomendowane odpowiedzi

Myśle, że program Stacja mógłby dać możliwość komunikowania sie SKP w celu wymiany "pewnych" informacji, może to pomóc pozbyć się potencjalnych problemów. Może Norcom znajdzie troszke miejsca na swoim serwerze i pmyśli jak to zrealizować technicznie ? Same GG nie da takich możliwości tym bardziej, że ilość informacji jest ograniczona a i nie wszyskie firmy mają stały dostęp do neta !

23-08-2004 22:07

berecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super pomysł tylko bez szczegulów / np przebijany numer itd policja może się zapytać.../

24-08-2004 16:47

DZIDEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem panowie czy to wypali. Wkońcu jest ustawa o ochronie danych osobowych, a net jest publiczny, każdy ma dostęp.

25-08-2004 09:40

Maciek Michalewicz SKP AKUNUMA Barlinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie o dane osobowe chodzi tylko o pojazd. A dostep mógłby być chroniony!

25-08-2004 17:13

berecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna zrobic to z poziomu aplikacji i wtedy nie bedzie problemu z autoryzacja - dostep do tego beda mieli tylko uzytkownicy systemu STACJA. Mozna przeciez zrobic tak, ze program bedzie to sprawdzal wylacznie po podaniu odp. numeru silnika, nadwizia czy nr. rejestracyjnego - a wiec nie bedzie dostepu do przegladania calosci listy ...

27-08-2004 10:06

Norbert Jezierski [NORCOM]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie sie podoba takie rozwiązanie. Czekamy na realizacje panie Norbercie.!!!!!!!!!!!!!!!

27-08-2004 21:29

berecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł panowie na dziś mam 15 szt. takich czarnych.

28-08-2004 11:16

DZIDEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy tych 15szt. można by się pozbyć teoretycznie 15 problemów...!

28-08-2004 22:02

berecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROPONUJE TE 15 PROBLEMOW ODDAC W RECE POLICJI-----TYLKO CO TO DA??? KLOPOTY DLA DIAGNOSTY WLASCICIELA NAJCZESCIEJ NIEWINNEGO DZIADKA

30-08-2004 15:11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie -Policja- dwa tygodnie temu zgłosiłem jednego nie dość że się tłumaczyłem to jeszcze w lokalnej prasie nas opisali reklama jak diabli czarna lista ma być dla nas i nam ułatwiać życie

31-08-2004 10:14

DZIDEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER ! Moznaby zrobic aplikacje w programie stacja dzieki ktorej moznaby pobierac po prostu baze z czarna lista. Cos jak aktualizacja bazy wirusow. My wysylamy swoje czarne listy na FTP-a norcomu (automatycznie, Norbert to do ciebie :-))) ) a potem pobieramy baze ze "Stacji" , czy cos w tym rodzaju. Dzieki temu nie bedzie naciagania diagnostow. Z reszta sami wiecie jaki moga byc plusy ;-)))))

02-09-2004 12:54

Kamil Chrzanowski. OSKP Lisewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak bym to widział. SSSSSSSSSSSSSSSSuper pomysł !!!!!!!!!!!!!

03-09-2004 18:54

berecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest napewno dobry, tylko kwestia taka cz gra jes warta świeczki. Czarna lista z mojej stacji najbardziej przyda się stacją w moim powiecie, bo jeżeli ja takie auto wygonię to przecież z Barlinka (tj. koło Gorzowa Wlkp. jakby kto nie wiedział) nie pojedzie robić przeglądu na Śląsk tylko np. do Myśliborza albo Choszczna ( ok 30 km)

04-09-2004 08:38

Maciek Michalewicz SKP AKUNUMA Barlinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Mackiem pomysł dobry ale nie na ogólnopolaką listę a po drugie jesli u mnie jest na czarnej liście to w 12 Stacjach dzialających w miescie go nie ma poniewaz te Stacje nie maja programu Norcomu i amba ...............

08-11-2004 08:31

Tadeusz OSKP Zamość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.