Skocz do zawartości

ENCARD - zablokowany PIN


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zdarzy się Wam zablokować Encard przez trzykrotne źle wprowadzenie pin to:

- potrzebny PIN administratora - prawdopodobnie go nie macie jak ja

- wysyłamy meila na biuro@encard.com.pl - wpisujemy prośbę o wydanie pinu administratora -, Nazwę Firmy oraz nr seryjny karty - 16 cyfrowy - odczytany z encard - dopisać aby pin wysłać pocztę elektroniczną

- zwrotnie otrzymamy plik - trzeba zadzwonić na nr 225705710 - aby otrzymać kod do pliku zip

- otwieramy plik i widzimy nasz KOD

-wchodzimy na zarządzanie encard - naciskamy ZALOGUJ /takie dwa chłopki/ wisujemy otrzymany PIN i ustawiamy nowy PIN do karty

- :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie go nie macie jak ja

 

W segregatorze z cepikiem mam wszystko, także gapa jesteś i zgubiłeś:)

Ale dzięki za instrukcję :ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie go nie macie jak ja

 

Swojego czasu po masowej akcji blokowania kart przez diagnostów, kody PUK były rozsyłane na stacje. Tylko pewnie

gapa jesteś i zgubiłeś
:evil::evil::evil:

 

Ale instrukcja jak najbardziej potrzebna. Dzieki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

także gapa jesteś i zgubiłeś:)

Jak Psuj zaznaczył to jest właściwie PUK - Po rozmowie z P. Sabiną z Encard /zresztą bardzo sympatyczną kobietą /sama stwierdziła iż Oni wysyłają PIN i PUK do Ministerstwa a do SKP bardzo często trafia tylko PIN - tak było w moim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Przechodziłem to 13 listopada :] z pierwszą kartą Encard, chyba z przed 10 lat - wtedy dawali tylko PIN.

 

Ani Encard (teraz właściwie Enigma) ani Ministerstwo Cyfryzacji tylko dopiero HelpDesk COI pomógł - infolinia 42 253 54 99

 

Wysyłają emailem zahasłowany kod PUK i podłączeniu zdalnie przez TemViewera odblokowują

(chodzi o weryfikację posiadanej karty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.