Skocz do zawartości

Badanie poprawkowe autobusu


arekkos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Robiłem dziś badanie poprawkowe autobusu, i chcąc wpisać Date następnego badania wyskakiwał mi w programie błąd robiłem na pół roku od daty przeprowadzonego badania w którym stwierdzono usterki. Czy ja zrobiłem coś źle, czy program ma jakiś błąd. Program mnie przepuścił ale wyskakiwał błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak wprowadziłeś dziś pojazd system "zapytał się" - czy jest to badanie poprawkowe do badania nr ... Może minęło 14 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak system pytał się czy jest to badanie poprawkowe, tak odpowiedziałem że było to badanie poprawkowe. Nie nie minęło 14 dni badanie odbyło się 12.05.2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli coś namieszałeś - może z tyłu nie odhaczyłeś - bezpieczeństwom i środowisko - tak jest w Norcomie - system sam ustawia datę zgodną z pierwszym badaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale system podpowiedział mi datę następnego badania tylko tak jak przy osobówce na rok do daty badania. Tak jakby nie widział że to autobus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w pierwszym coś pozajączkowałeś - sprawdź pierwsze- jeśli nie to popraw ręcznie - wybierz z zakładki 6 miesięcy lub z kalendarza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dać se na luz z wszelkimi systemowymi ułatwiaczami i robić tak aby w rejestrze, zaświadczeniu, dowodzie i CEPiKu było dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak też zrobiłem, ale chciałem się dopytać czy może jest jakaś luka w Norcomie i nie uwzględnia autobusów lub innych aut w których badanie nie jest na rok.

 

[ Dodano: 25-05-2017, 10:47 ]

Witam.

Ponownie dzisiaj miałem badanie poprawkowe autobusu i znowu błędnie podał mi datę następnego badania.

Pierwsze badanie było 12.05.2017 i program podpowiedział mi datę 12.05.2018r tak jakby to był samochód osobowy a nie autobus. Oczywiście ręcznie sobie to zmieniłem ale program podświetlił mi to jako błąd.

 

[ Dodano: 25-05-2017, 17:41 ]

Dodam jeszcze, że pracuję na sql

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.