Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Bogusław Maćkowski

Ustawa Kpa Dz. U. 2016.23 ujednolicony 7.06.2017

Polecane posty

Bogusław Maćkowski

Do pobrania najnowsza wersja ujednolicona ustawy Kodeks postępowania administracyjnego ze stanem prawnym na dzień 01.06.2017r.

(Dz. U. z 2016r., poz. 23 z późn. zm.)

[scroll]===================================================

NOWOŚĆ - ZMIANA STANU PRAWNEGO - ZAKTUALIZOWANY DNIA 07.06.2017r.

===================================================[/scroll]

Długo się zastanawiałem, czy zamieszczać Wam Kpa, które w zasadzie nie dotyczy stacji i diagnostów. Reguluje ona tryb postępowań w Urzędach.

Aczkolwiek zmiany są tak ogromne, że uznałem być może przyda się to w życiu. Być może ktoś będzie chciał pobudować stację i doceni nowe narzędzia administracyjne jak zgoda milcząca, która mobilizuje urzędników do szybkiego załatwiania spraw szczególnie w geodezji i administracji budowlanej.

Być może wobec kogoś zostanie wszczęte postępowanie to będzie ono prowadzone właśnie w oparciu o ten przepis.

Pozmieniały się też terminy wezwań. Z całą pewnością powinno ułatwić to życie przedsiębiorcom.

My też się uczymy nowych rozwiązań.

Życzę przyjemnej lektury i pracy z narzędziem, które ułatwi życie nie tylko diagnostom, ale i urzędnikom :-)

NORCOM_Dz.U.2016.23_Kodeks postępowania administracyjnego_ujednolicony_2017_03_07.pdf

blakop
Kpa, które w zasadzie nie dotyczy stacji i diagnostów

I o to "w zasadzie" się rozchodzi, bo w obecnym stanie prawnym wcale nie jestem pewien czy kpa aż tak bardzo Diagnostów nie dotyka. Temat rzeka... Dobrze, że umieściłeś.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować