Skocz do zawartości
adresat

Zmiana ilosci miejsc V70 volvo

Rekomendowane odpowiedzi

aboz

Tak to wyglądało. 
12277835_442451051_volvo-v70-ii-2-4-benzyna-7-osobowy-alu-lato-stal-zima-zniemiec_xlarge.thumb.jpg.579886821bfe9406bbba04252bc04e21.jpg

I to jest prawidłowy sposób montażu tej kanapy. Jak widać jest pełny zestaw mocowany do podłogi.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
yogi1984

Czyli @aboz , @markes30  problemu byście  nie robili i z marszu bez żadnych ceregieli  machneli to V70 na 7-os.?. Mimo tego że po numerze homo tego auta ono nie występuje jako 7-os?. Niby prosta sprawa a tylko nieliczni zauważyli że coś z tym nie gra i o co mi chodzi:piwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aboz

Co Ci z numeru homologacji skoro traci ona ważność. W tym przypadku trzeba dojść do tego, czy płyta podłogowa pozwala na taką zmianę. Podobnie było z opisanym przeze mnie Traficiem. Przyjdzie zmiana warunków technicznych i producent będzie musiał wystawić stosowny dokument do takiej przebudowy. Ciekawe czy nadal będą łgać, że się nie da. To jest polityka producentów pojazdów, żeby klient przypadkiem sam nie dokonał zmian pojazdu bazowego i kupił inny, najlepiej nowy. Pewnie nikt nie pokusi się o batalię sądową z nimi, ale rozstrzygnięcie mogło by być ciekawe.

Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
markes30
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, yogi1984 napisał:

Czyli @aboz , @markes30  problemu byście  nie robili i z marszu bez żadnych ceregieli  machneli to V70 na 7-os.?. Mimo tego że po numerze homo tego auta ono nie występuje jako 7-os?.

Żółty Fiat Seicento z fabryki "wyszedł " jako ciężarowy VAN z 2 miejscami siedzącymi. Po nr homologacji z TZ zawsze wyjdzie z 2 miejscami. Bez zmrużenia oka zrobię 4 miejscowy bo ten model też był tak homologowany. Pojazd posiada fabryczne punkty mocowania foteli i pasów.  (warunek: tylna kanapa i pasy oryginał od tego modelu)

Edytowane przez markes30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi