Skocz do zawartości

Stacja SQL - Cepik 2.0


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 910
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Norbert Jezierski

    86

  • Psuj

    37

  • laptop

    34

  • IVVO

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Witam. Prerejestracja zakończona błędem BRAKU kodu pojazdu w bazie cepik, a przecież stamtąd tę nazwę pobrałem. Help?

5ae1a829c9e00_Beztytuu.jpg.dd753484bfa452d885f873fe2787cf71.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w patronacie też czasem po wpisie typu powstaje podobny problem(czy u was typ i kod to to samo to nie wiem), ja wtedy wykasowuję pozycję typ, po prostu nic nie wpisuję i idzie bez problemu, typ wpisuję dopiero do DIP-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w sytuacji gdy wykonuje badanie pierwsze sprowadzonego pojazdu i brak jest jego modelu w systemie? Mam zaznaczone "tylko marki, modele zgodne z CEPIK 2.0". Jak odznaczę to przejdzie dalej? Co na to WK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odznaczę to przejdzie dalej?

Zdarza się, że nie przechodzi, wtedy prerejestrację puszczam bez dopisując potem do zaświadczenia i dip ,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Przy wysyłaniu badania po trybie awaryjnym wyskakuje komunikat - tak jak by data z zagranicy i krajowa były zamienione - mimo iż są w odpowiednich rubrykach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzisiaj po aktualizacji 7.7368 podczas zatwierdzenia badania na końcu wyskakuje na żółto info że ostatni zanotowany przebieg w cepiku jest 0 i różnica pomiędzy wpisanym przeze mnie wynosi 0, pomimo iż w cepiku faktycznie odnotowany ostatni przebieg był o 7 tys mniejszy. Czyli w cepik z poprzedniego badania 180458 a ja 187786 odczytałem a mimo to wyskoczyło ostrzeżenie na żółto że różnica 0. Czy ktoś się z tym spotkał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że przebieg pobiera z twojej lokalnej bazy. Czyli jeżeli auto było u ciebie na badaniu rok temu to obliczy poprawnie różnicę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale trochę mnie to zdziwiło. Taka nietypowa zmiana. Może lepiej byłoby aby pobierał z bazy cepik. To ostrzeżenie jest mylące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po aktualizacji 7.7368 podczas zatwierdzenia badania na końcu wyskakuje na żółto info że ...

Błąd w jednej z naszych procedur. Temat jest nam znany, w kolejnej wersji poprawimy :-)

Przepraszam za kłopot, "nawet my nie jesteśmy nieomylni" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wysłać do CEPiK, wykonanego BTP, okresowe przed pierwszą rejestracją, przyczepy lekkiej.

 

CEPiK na czerwono.

 

Komunikat od CEPiK:

Pole termin Kolejnego Badania Technicznego Pojazdu - musi być wypełnione.

 

Data BTP, jest określona: bezterminowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Przyczepa lekka nie podlega badaniom okresowym.

Przed rejestracją należy dla niej wykonać badanie dodatkowe - ustalenie danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele z tego wynika - wg mnie w CEP-ie wyszukano zupełnie inne auto - przy czym - zapewne zgadza się nr nadwozia i marka. Obstawiam błąd w CEP-ie - ale bez zerknięcia na to na żywo kiepsko będzie z jakąkolwiek pomocą/diagnozą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
Dnia 3.02.2018 o 10:53, OSKPM napisał:

Witam. Prerejestracja zakończona błędem BRAKU kodu pojazdu w bazie cepik, a przecież stamtąd tę nazwę pobrałem. Help?

5ae1a829c9e00_Beztytuu.jpg.dd753484bfa452d885f873fe2787cf71.jpg

U mnie dzisiaj po pre-jerestracji wyskoczył taki komunikat. Usunąłem wersję pojazdu i poszło. Korzystałem z katalogu marek i typów online. Kiedyś robiłem tak samo i nic nie wyskakiwało. Masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymoNdrzać, ale miałem taki program i przykładowo było tak, że robiłem pre-rejestrację Fiesty i za pioruna kodu modelu nie odnajdywał i cały czas podobny komunikat się pokazywał, a sprawa rozbijała się o to (przynajmniej na tym nieszczęsnym programie), że do Fiesty przyporządkowałem markę FORD, a powinno być FORD NIEMCY. No powaga takie KINO!

Ale ja, jak to ja, za wygraną nie dałem i wklikałem Ford Fiesta do zaświadczenia i czekam, aż auto po rejestracji przez WK do CEPA wskoczy. No czy jakoś tak. U mnie na dzisiaj wisi w awaryjnym trybie. Niech wisi... Świat się nie zawali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.