Skocz do zawartości

Wysyłanie paczek przeglądów


kuba19787

Rekomendowane odpowiedzi

tak to wiadomo, z wpisu jarka1 zrozumiałem, że obecny certyfikat mogę także wgrać na nową kartę tego samego producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok.mam jasność i jednocześnie uwagę, prosiłbym o precyzyjne wpisy w temacie, nie będzie niedomówień i pytań bez końca :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz mieć nową kartę. Wysyłasz wniosek o certyfikat i z karty na majla wysyłasz pilik do certyfikacji. Dostajesz zwrotnego majla z certyfikatem. Możesz mieć trylion kart ale do każdej karty tylko jeden certyfikat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak mnie interesują 2 karty to będę miał na obu 1 certyfikat? Czy to będzie ten certyfikat z karty którą posiadam obecnie i ważność mam do sierpnia 2018 czy wraz z nową kartą generuje nowy certyfikat i nowy certyfikat co dostane będę mogł wrzucić na starą kartę i obie karty przez to będą aktualne dłużej nwm do listopada 2019 załóżmy.

 

Jestem blisko czy w ogóle gdzieś zgubiłem się po drodze? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując - każda karta ma swój własny certyfikat. Kropka.

Gdyby certyfikaty były zamienne - ich posiadanie straciłoby sens ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj było ok.Ale chodzi teraz w tej chwili.

 

[ Dodano: 09-11-2017, 08:30 ]

wyświetla mi się coś takiego

"HTTP Status 500" :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłam co 3 dni, dzisiaj nie wysyłałem, wyślę jutro przed 14, a co się z nią stanie to problem nie mój tylko MC :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.