Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

pietrek_k

Wersja pod CEP 2.0

Polecane posty

pietrek_k

Po wykonaniu badania z wynikiem N nie wrzuca mi tego badania na czarną listę jak do tej pory. Wprowadzając pojazd nowy zarejestrowany w RP nie pokazało mi po wybraniu rodzaju badania opłaty, czyli kasy nie mogłem pobrać przed sprawdzeniem pojazdu i okienko płatności wyskoczyło dopiero po zakończeniu badania jak do tej pory. Czy tak miało być?

Norbert Jezierski

Czarna lista traci znaczenie w momencie uruchomienia CEP-a 2.

Za mało szczegółów, nie potrafię sobie wyobrazić co mogłeś zrobić nie tak. Wyszukiwanie pojazdu po nr nadwozia czy rejestracyjnym ? Czytnik czy bez niego ?

Po 13/11 opcja będzie tak czy owak mocno przebudowana, obecna jest przejściową ...

Ps. Działasz na wersji STACJA 2000 ? :-) :-) :-)

pietrek_k

Sorry mam SQL . Po aktualizacji musiałem ręcznie ustawić żeby wyskakiwało okienko płatności za badanie i już działa. Dzięki ::hey

wolf

W nowej wersji nie są zaktualizowane zmienione przez nowe rozporządzenie UD i UI [np. brak wpisu HAK teraz jest UI].

Norbert Jezierski
W nowej wersji nie są zaktualizowane zmienione przez nowe rozporządzenie UD i UI [np. brak wpisu HAK teraz jest UI].

CEP nie jest zaktualizowany, więc my też nie.

Kolejna wersja naprawi tą sprawę (ale jeszcze nie ta jutrzejsza).

Rozporządzenie wyszło w piątek, nie zdążyliśmy, CEP był i jest priorytetem.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.