Skocz do zawartości

czy od 13-11-2017 się to zmieni?


cezary

Rekomendowane odpowiedzi

może prędzej po 4 czerwca jak jeszcze bardziej będą zaostrzać warunki techniczne, teraz mam wrażenie, ze zmiany związane z cep2 dotyczą bardziej diagnostów i przedsiębiorców niż własicicieli pojazdów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam,że tak.

 

[ Dodano: 11-11-2017, 20:50 ]

ze zmiany związane z cep2 dotyczą bardziej diagnostów

nie zapominaj o wydziałach komunikacji,ubezpieczycielach i służbach drogowych.

No i oczywiście o kierowcach (centralna ewidencja pojazdów i kierowców).

 

[ Dodano: 11-11-2017, 20:55 ]

po 4 czerwca jak jeszcze bardziej będą zaostrzać warunki techniczne,

Konkretnie jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretnie jakie?

 

lada moment po nowym roku będzie worek nowych świeżynek wiadomości, być może to kolejna zbedna plotka, która gdzieś usłyszałem na szkoleniu konkretów brak jest tylko masa zagadek i nie wiedzy, więc nie ma co siać fermentu, pewne jest to, że 13 listopad to tylko bitwa, wojna przyjdzie latem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie worek nowych świeżynek wiadomości

To z tego worka poproszę choć jedną plotkę dotyczącą

zaostrzać warunki techniczne

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może chodzi o archiwizację wyników z przeprowadzanego badania (w pierwszej kolejności-hamulce).

podczas ostatniej kontroli też mi takie coś napomknął insp. z TDT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może chodzi o archiwizację wyników z przeprowadzanego badania

Nie wiem o co chodzi Koledze vaandee, bo to na pewno nie ma nic wspólnego z warunkami technicznymi. A wyraźnie napisał

będą zaostrzać warunki techniczne

No nic poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze przynajmniej, że to odpowiedzni dział, to wkleję co może po części wskaże jak powstają zmiany w motoryzacji :x : http://moto.onet.pl/aktualnosci/nowe-badania-emisji-spalin-wlasciciele-suv-ow-beda-placic-wiecej/kslf80

 

W załaczeniu jeden z komantarzy:

Kurde mam 60 wiosen i jak pamiętam zawsze w naszym kraju był tylko jeden trend - ogolić obywatela !!!!!

20 lat WSTECZ JAK BYŁA NADPRODUKCJA ROPY to auta na benzynę truły były BE ! i trzeba było z nimi walczyć na przeglądach robić analizę spalin itd itp.

Teraz diesli jest za dużo i z ropą nie nadążają to ropniaki są BE, a pozatym wchodzi nowy biznes auta na prąd i tu jest interes:

Nowe auta, silniki elektryczne, akumulatory ktore trzeba bedzie wymieniać i utylizować, stacje ładowania i wiele innych, czyli cała infrastruktura budowana będzie od nowa to jakim cudem mają być CACY auta spalinowe ????

Chcąc zadbać o środowisko można by budować auta napędzane wodorem, ale co tam po spaleniu powstanie tylko woda, czyli BAD BIZNES

Zatem prawda jest taka olać to i żyć swoim życiem bo za złodziejstwem i oszołomstwem nie nadążysz człowieku !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paprock, nie wiem jak wskazuje się post który już był wcześniej "zadymienie" :P

w związku z powyższym swój usunąłem, po co się dublować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRAZ Ci przejedzie po tym ozorze! :D

Wiem, że 'zadymienie' gdzieś jest wałkowane, ale mi idzie o to, co w komentarzu zapodał ten sześćdziesięciolatek.

Były diesle klekoty i ich osiągi wraz z kulturą pracy rekompensowała niska cena ropy. Aż ktoś wpadł na genialny pomysł, żeby przy tej cenie ropy nasycić rynek drogimi silnikami wysokoprężnymi z tymi wszystkimi bajerami jak common rail'e, full elektronika i dwumasy. OK - jak pomyśleli tak zrobili, czyli nasycili rynek samochodami drogimi przy niskiej cenie ropy. A po chwili cenę ropy zrównali do ceny benzyny. No, a teraz diesel to już całkiem wynalazki do bani. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba było komentarz tego internauty wkleić do linku który zapodałem w temacie "zadymienie", a tak musiałem zabawić się w moderatora, a co do ozora - bez komentarza, .....

albo nie, taki: :keep::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta! Jeszcze ino brakuje buziaka! :zzz:

------------------------------------------------------

Paprock, nie wiem jak wskazuje się post który już był wcześniej [...]

- na przykład tak:

(ale z tego dobrze szkoli Jacdiag :x )

5ae1a809673c6_Kopiujadreslinku.gif.08275bb52552559c30db7d5a4fccd87e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakie cuda, toż to wyraz szacunku do Ciebie i Twojej wiedzy oraz kunsztu posługiwania się wszelkimi tajnikami na tym forum.

aha, a jak moderatorowi się nie spodoba to pousuwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.