Skocz do zawartości

Ustalenie danych


mirek.g

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 101
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Paprock

    16

  • Skobel

    8

  • michal_k

    8

  • cezary

    7

Top Posters In This Topic

Posted Images

Z wynikiem [P] to tylko z zagranicy okresowe 'porazpierwsze'.

Do wszystkich dodatkowych z [P] potrzebne tablice, a jak nie, to patrz post wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skali kraju, to różnie.

Nikt się nie podjął wyjaśnienia tejże rubryki, czy chodzi o numer rejestracyjny, czy chodzi o numer tablic rejestracyjnych. No i pozostaje jeszcze kwestia, co się dzieje z autem w sensie jego numereu rejestracyjnym i jego tablicami rejestracyjnymi jak auto zostało za granicą wyrejestrowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam bo na dzień dzisiejszy robiłem jedną prerejestracje ale tam były TR . Przedtem większość co przyjeżdżała to było bez TR (wpisywałem BRAK) . Dzięki za odpowiedź jak coś przyjedzie spróbuję wpisać (----) zobaczymy co z tego wyjdzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to zalecenie poradzi pre-rejestracji wraz z pozostałymi wymysłami ogólnopolskiej aplikacji?

 

Wczoraj robiłem dwa badania przed I rej. wpisałem "---" w miejsce NR. REJ i badania poszły do CEPa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że poszło nie znaczy, że nie będzie z tym problemu.

Wpisałeś coś w pole numer rejestracyjny - a czy ten pojazd ma numer "B/N" ?

Czy jest bez numeru, po prostu ? :D:D:D

 

Informatycznie rzecz ujmując - puste jest puste, a nie wypełniane kreskami lub symbolami B/N.

 

Trzeba zweryfikować swoje dotychczasowe przyzwyczajenia, CEP wprowadza nowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super w końcu i do nich dotarło myślę tu o Wrocławiu , my to stosujemy od zmiany rozporządzenia od 2015 r. numer rejestracyjny zawsze zostaje i wynika z DR zagranicznego a diagnostę zwolniono jest z oceny tablic , w WK istnieje wymógł podania NR zagranicznego i kraj rejestracji , zresztą w polu zaświadczenia jest wpisane Nr rejestracyjny a nie brak tablic lub inne głupie znaki :---: , w uwagach piszemy brak tablic i jest perfekcyjnie , Dodatkowe ustalenie danych robimy podobnie z tym ze brak tablic skutkuje usterka UI , jednak badanie dodatkowe nie wpływa na termin badania okresowego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda nie do reszty kraju może teraz dotrze , ja jestem z tego województwa , choć mama tym ciągle problem , ale myślę że w kocu dotrze to do wszystkich przed wszystkim WK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojazd przyjeżdżajacy na badanie przed pierwsza rejestracją ma tablice z godne z D.R wpisuje ,nie ma tablic

rejestracyjnych wpisuje brak tablic rejestracyjnych bo ich nie widze Pentagram ma rację jestem za

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisuje brak tablic rejestracyjnych bo ich nie widze

 

A powinieneś ich "nie widzieć" zawsze - bo ich oglądanie jest wyłączone z zakresu tego badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zaświadczenia, dokumenty urzędowe jako uprawniony diagnosta redagujesz w podobnej formie:

Pojazd przyjeżdżajacy na badanie przed pierwsza rejestracją ma tablice z godne z D.R wpisuje ,nie ma tablic

rejestracyjnych wpisuje brak tablic rejestracyjnych bo ich nie widze Pentagram ma rację jestem za

:shock::shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem pisać nr rejestracyjny po wejściu CEPIK-u 2.0, tak dla ładu i porządku, to się głupie telefony zaczęły z WK "a po co?", "a na co?", z nakazem poprawy zaświadczenia włącznie. Więc powiedziałem, że poproszę podstawę prawną i się zaczęło... Zobaczymy kiedy ktoś wykręci jakąś większą aferkę, bo mnie w SP już od dłuższego czasu nie lubią, bo nie daję sobą pomiatać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.