Skocz do zawartości

Spadek badań po 13.11.2017


kuba19787

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie nie wiem jak u waż ale u mnie po tej dacie spadek badań porównując poprzedni rok ludzie nie robią przeglądów obawiając się wyniku i po prostu jeżdżą bez badań technicznych szczególnie starszymi pojazdami i po co te zmiany chyba po to żeby ludzie przestali w ogóle przyjeżdżać na stacje i robić badania techniczne teraz to dopiero będą jeździć fury pozdrawiam pomysłodawcę zmiany przepisów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Psuj

    5

  • Hudas

    4

  • michal_k

    3

  • kuba19787

    3

z początku i u mnie ale teraz spadek tłumaczy się ludziom żeby przyjeżdżali bo zmiany są znikome ale przy tym nagłośnieniu w telewizji ludzie się boją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś trolem dla ciebie może i lepiej jak kasę wymuszasz od kliejentów żeby przegląd przeszedł bo inaczej negatyw

 

[ Dodano: 28-11-2017, 15:23 ]

Aboz trzeba na ciebie odpowiednie służby nesłać zobaczymy czy taki nie zkazitelny jesteś

 

[ Dodano: 28-11-2017, 15:26 ]

Bo akurat wiem gdzie pracujesz i słyszałem różne rzeczy o tobie no zobaczymy nie długo kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuba19787, to jakaś masakra

Dokładnie!

Nikt mu jeszcze nie powiedział, że forum to nie jest miejsce na pitolenie takich tekstów jak do Aboza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tego trola stąd wytroli?

 

Dopóki nie podpadnie - to nie. Wywalony był dwa razy, jeżeli będzie trzeci to na amen. Na razie nie ma powodu, to wolny kraj i wolne forum (w granicach regulaminu i netykiety).

 

Moja rada - nie karmić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasę wymuszasz od kliejentów żeby przegląd przeszedł
trzeba na ciebie odpowiednie służby nesłać

 

Dopóki nie podpadnie - to nie.

 

Czy sugerowanie, że ktoś popełnia przestępstwo, jest zgodne z zasadami współżycia (pkt 3 regulaminu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie podpadnie - to nie. Wywalony był dwa razy, jeżeli będzie trzeci to na amen. Na razie nie ma powodu, to wolny kraj i wolne forum (w granicach regulaminu

 

Maksymalna wartość ostrzeżenia dodanego przez moderatora to: 1

Ilu mamy moderatorów?

 

Chyba nie chcemy, obniżać poziomu forum.

Ktoś ma dwa ostrzeżenia a ile merytorycznych postów.

A ten drugi ktoś co wnosi merytorycznego do rozmowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psuj, a to Ci nie wystarczy

Bo akurat wiem gdzie pracujesz i słyszałem różne rzeczy o tobie no zobaczymy nie długo kolego
?

 

Ja mam ogólnie gdzieś takich troli. Jak go boli zmiana przepisów, to się z poczty na warzywniak niech przestawi. Trzy fake konta i sam nie wiedział, z którego pisze. Tyle tylko, że nie lubię gróźb pod swoim adresem, nawet od internetowych troli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie uspokoiłeś. Dla pewności przy porannej kawie policzyłem : Tak jest +.

A w jednym przypadku nawet 100 % ( N na poprawce , gdzie przed 13-stym nie wracał co 10 pojazd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.