Skocz do zawartości

Propozycje zmian w systemie STACJA.SQL


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Zdaje się ze chodzi o stan licznika już na karcie kiedy wpisujemy go do rejestru badań. Dlatego piszę, że mi się wtedy wyświetla, tylko jeżeli był u mnie rok wcześniej i dodatkowo ile przejechał od tego czasu. Z cepiku stan licznika jest zawsze widoczny niezależnie czy był pojazd u mnie czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na co mi to wtedy? Odjąć "pi razy drzwi" chyba nie problem ? 

A jak problem zawsze można użyć kalkulatora z pulpitu albo małego urzadzenia, wszechstronnego  zastosowania, codziennego użytku, zwanego "komórką" .

 

Nie robimy się czasem leniwi ?

Nastepnym etapem może głosowe wybieranie usterek w programie, a pózniej bezprzewodowe połączenie synapsów mózgu z programem do obsługi SKP ? 

Aż tak leniwy nie jestem 9_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Odświeżając temat przydałyby się kategorie homologacyjne przy rodzajach pojazdów i kopiowania z poprzedniego badani adnotacji, HAK i GAZ, które po drodze giną.

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czy jest możliwość dodania rubryki "termin płatności" do programu przy eksporcie płatności do formatu *csv. Teraz jest tak że jest data wystawienia dokumentu,  jest numer dokumentu, są wszystkie kwoty i dane kontrahenta ale brakuje terminu kiedy f-ra powinna być zapłacona i robiąc zestawienie dla księgowej trzeba to dopisywać "z ręki" eksportując tego csv'a do excela.

Chyba że jest coś do poprzestawiania w ustawieniach to proszę o nakierowanie a w ogóle szkoda że nie ma możliwości eksportu do formatu excela od razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...

Dalsza propozycja a może trwają już nad tym prace: Chodzi o informację o zatrzymaniu elektronicznym dowodu rejestracyjnego z Cepiku konkurencyjne programy ponoć już mają taką funkcjonalność więc może i "nasz" program mógłby mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wydzwaniają z innych SKP - że ponoć Norcom od poniedziałku ma wgląd w zatrzymane ? Taki hit sezonu ogórkowego 

Edytowane przez IVVO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ta wersja chodzi na Windows 10. Z resztą sam Windows też jest po uaktualnieniach.

Jutro rano sprawdzę jeszcze wersję i system na innej stacji, na której podobnie kłopotów nie było żadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Paprock napisał:

Jutro rano sprawdzę jeszcze wersję i system na innej stacji, na której podobnie kłopotów nie było żadnych.

 

- OK. Sprawdzone. Windows 7, wersja SQL 11.2.9.8031 - żadnych problemów, żadnych uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jam mam win 7 i problem jest.

Może panowie  z Norcomu coś doradzą? Dlaczego na niektórych komputerach jest problem z fakturami?

 

Wygląda to tak. Dlaczego zwrot "lub Nazwę;" przysłania żółte pole i sprawia, że jest ono nieaktywne?

Przechwytywanie..PNG

Edytowane przez danielg539
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Restart programu  i zmiana rozdzielczości nie pomagają. To nie problem z rozdzielczością bo tylko module faktur jest taka duża czcionka a w pozostałych oknach programu jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Fakturę można wypisać, tylko nie widać co się pisze w żółtym polu. 

Myślę, że następna aktualizacja programu usunie tą usterkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie Stacja trzeba wejść w Administracja- Stałe systemu- Użytkownik diagnosta- Okna i odhaczyć przy SKALOWANIE okien programu względem rozdzielczości ekranu. :-)

Edytowane przez pirat
  • Piwo 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Po ostatniej aktualizacji przycisk OK lub ANULUJ widoczne są dopiero po przewinięciu paska. Tak jakby okno nie było skalowane w pionie. Czy też macie taki problem? Mam ustawioną rozdzielczość ekranu 1360 x 768, ale nawet jak zmieniam na mniejszą to nic nie dale. Także wyłączanie skalowania okien nic nie pomaga, wyglądają tak samo. Okno płatności oraz okno badania jest niewygodne w obsłudze bo przyciski są schowane poza obszarem ekranu i trzeba je przewijać. Może macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.