Skocz do zawartości

Propozycje zmian w systemie STACJA.SQL


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

Pomysłów brak, bo jak na razie, to żadna systemowa aktualizacja ekranu mi nie wywróciła.

Nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, ale komputer pracuje na Windowsie 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko zrobiło się jakieś takie większe, ale wszystko widać i wszystko działa. Może to i lepiej, mniej się wzrok męczy. No kolegą "starszy" nie musi już okularów zakładać ;-)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie skaluje chyba tylko główne okno a okienka inne zostają bez zmian i dlatego jak zmienia się rozdzielczość to te główne dostosowuje się do niej a te inne okienka chyba pozostają bez zmian. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Ja mam dwie prośby o zmianę w systemie.

1. Aby liczba i kolejność kolumn w rejestrze badań była "stała". Ustawiam po swojemu jak na zdjęciu nr 1 i chciałbym aby tak zostało lecz jutro już jest ustawione domyślnie całkiem inaczej.

2. Podobna sytuacja z kolumna z usterkami. Rozszerzam jak na zdjęciu nr 3 a po zamknięciu i ponownym otwarciu się zwęża jak na zdjęciu numer 2.1.thumb.jpg.52c363929d6f68d414ffeeb22784acda.jpg2.thumb.png.321be4f6b7c774808ada40b163c5c9cc.png3.thumb.png.e8b380006c98b30507e72d0beed6d521.png

 

Edytowane przez r_kubis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety też chciałbym mieć tak raz ustawione ale niestety po ponownym odpaleniu programu wszystko wraca do innego ustawienia. Jakoś nie zapamiętuje moich modyfikacji. Trzeba będzie informować programistów Norcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pirat taką prośbę już zamieszczaliśmy na forum i ciągle czekamy na efekty.

Z tego co obserwuję to po każdej aktualizacji są jakieś problemy z wyświetlaniem okien z ich wielkością sposobem minimalizowania, czy rozdzielczością :(

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel - jak wiesz ostatnio na TYM FORUM podniosłem ten temat i zostałem poinformowany przez samego NORBERTA, że takie sprawy zgłasza się innymi "WAŻNIEJSZYMI KANAŁAMI KOMUNIKACJI".

 

Więc dzwoń, pisz maile itp, bo to forum widocznie już zarobiło na siebie i swoją markę i w tej chwili nie zasługuje już na to, żeby od strony dostawcy poświęcać mu jakąś bardziej szczególną uwagę, czy nawet oddelegować pracownika, który by to odpowiadał na pytania, propozycje itd.

 

Dlatego nie pytaj mnie więcej dlaczego bardziej namawiam Cię na aktywny udział w OSDS pod wszelkimi tego pojęcia znaczeniami :)

 

A Twoje ostatnie pismo jest ok - musimy je doszlifować po prostu :)

  • Lubię 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błażeju ja o tym wiem, chciałem tylko @pirat poinformować, że o jego problemach (a tym samym o problemach wszystkich użytkowników programy Stacja) twórca programu został poinformowany i jak widać efektów to nie przyniosło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Skoro to temat o propozycjach zmian w systemie to ja rzucę taką:

Automatyczne wysyłanie faktury Vat za pomocą emaila w formacie PDF.

Ostatnio większość firm z którymi współpracujemy chce by oprócz faktury w formie papierowej wysyłać im również fakturę w postaci elektronicznej na podany adres email.

Wiem, można sobie fakturę zapisać w formacie PDF i wysłać ją jako załącznik. Tylko, że dochodzi już do tego, że na koniec dnia siedzę i pół godziny produkuje emaile z fakturami.

Jak była by możliwość w programie podpięcia konta pocztowego tak żeby przy wystawianiu faktury program ją wysyłał pod wskazany adres, ułatwiło by to pracę.

Ciekaw jestem czy jestem odosobniony z takim problemem czy to jakiś ogólnokrajowy trend? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Norbert Jezierski locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.