Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
Norbert Jezierski

Propozycje zmian w systemie STACJA.SQL

Polecane posty

yatsek

Zdaje się ze chodzi o stan licznika już na karcie kiedy wpisujemy go do rejestru badań. Dlatego piszę, że mi się wtedy wyświetla, tylko jeżeli był u mnie rok wcześniej i dodatkowo ile przejechał od tego czasu. Z cepiku stan licznika jest zawsze widoczny niezależnie czy był pojazd u mnie czy nie.

Mecher

To na co mi to wtedy? Odjąć "pi razy drzwi" chyba nie problem ? 

A jak problem zawsze można użyć kalkulatora z pulpitu albo małego urzadzenia, wszechstronnego  zastosowania, codziennego użytku, zwanego "komórką" .

Nie robimy się czasem leniwi ?

Nastepnym etapem może głosowe wybieranie usterek w programie, a pózniej bezprzewodowe połączenie synapsów mózgu z programem do obsługi SKP ? 

Aż tak leniwy nie jestem 9_9

wolf

Odświeżając temat przydałyby się kategorie homologacyjne przy rodzajach pojazdów i kopiowania z poprzedniego badani adnotacji, HAK i GAZ, które po drodze giną.

🤔

Qnick

Czy jest możliwość dodania rubryki "termin płatności" do programu przy eksporcie płatności do formatu *csv. Teraz jest tak że jest data wystawienia dokumentu,  jest numer dokumentu, są wszystkie kwoty i dane kontrahenta ale brakuje terminu kiedy f-ra powinna być zapłacona i robiąc zestawienie dla księgowej trzeba to dopisywać "z ręki" eksportując tego csv'a do excela.

Chyba że jest coś do poprzestawiania w ustawieniach to proszę o nakierowanie a w ogóle szkoda że nie ma możliwości eksportu do formatu excela od razu :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.