Skocz do zawartości

Tabliczka znamionowa


Robert66

Rekomendowane odpowiedzi

Tabliczka z VIN, umieszczona za szybą to nie jest tabliczka znamionowa. W C-Max VIN naniesiony jest obok prawego progu, a TZ na słupku B, też z prawej strony.

dałem n-kę.
A za co?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w autach amerykańskich numer umieszczony za szybą na przynitowanej blaszce można potraktować jako numer VIN a wszystkie pozostałe pojazdy musza mieć numer VIN wybity na nadwoziu (ramie) i TZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz na przyszłość precyzyjniej zadawać pytania w języku fachowym bo jesteś diagnostą.

VIN znajduje się wybity na trwałym elemencie podłogi obok fotela pasażera, drugi do szybkiej identyfikacji przez Policję - na tabliczce którą znalazłeś za szybą z lewej strony. Tabliczka z numerem VIN i danymi pojazdu znajduje się na słupku środkowym prawym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak podchodzicie do do tz za szybą tzn. jak ją traktujecie jako tabliczką czy nie.
Tak ten nr za szybą. to był fokus c max dałem n-kę. No ale takich sytuacji nie ma za wiele wiec chciałem się upewnić.

Czy diagnosta w ogóle może takie pytania zadawać ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JANUSZ60, taki jest niestety poziom w tym zawodzie i najwyższy czas coś z tym zrobić. Aż prosi się o egzaminy okresowe. Odpadnie 30% "elity" to i prestiż zawodu wzrośnie i pensje też. Nie będzie już miał kto stawiać pieczątek pomiędzy kolejnymi wymianami oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proszę mi powiedzieć w takim razie jak można było zdać egzamin w TDT , przeciez niby tak ciężko jest , jak widać

Tak ten nr za szybą. to był fokus c max dałem n-kę
Czy diagnosta w ogóle może takie pytania zadawać ???

 

Ze to chyba czasami loteria jest :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę mi powiedzieć w takim razie jak można było zdać egzamin w TDT

Najpierw trzeba się zastanowić jaki procent diagnostów zdawało egzamin w TDT.

Z moich obserwacji wynika, że diagności, którzy słabo znają przepisy to uprawnienia zdobywali w ubiegłym stuleciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w 1993 r i jakoś w kompleksy z tego powodu nie wpadam, a czytając to forum i mając przyjemność pracy już z kilkoma diagnostami nowej ery wprost przeciwnie, choć muszę przyznać, są tu biegli od przepisów, których szczerze podziwiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś pisałem - są tacy co uważają "ja chcę być diagnostą" i są też tacy co uważają "ja nie muszę być diagnostą". Różnicę między nimi niech oceni każdy sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpis o TZ a my znowu jakieś dyrdymały nie na temat, i to kto? Ci co tak piętnują pisanie nie na temat, piszę też o sobie i biję się w piersi " mea culpa " :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpis o TZ a my znowu jakieś dyrdymały nie na temat

Bo tak będzie dopóki się nie dowiemy o jaka tabliczkę autorowi tematu chodzi...bo na pewno nie o tabliczkę znamionową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawrzało.O jej!

Sądziłem że w środowisku zawodowców można się posługiwać żargonem.Każdy możne mieć słabszy dzień.

Podstawa wyniku "N". Dz.U.Nr227 poz 2250 pkt.1,1

Dziękuję wszystkim którzy odpowiedzieli na ten post.

 

Ps.Hejt internetowy jak i szybka jazda samochodem jest objawem frustracji, jak mówią psycholodzy.Panowie więcej wiary.

468.jpg.474b2779411590b60b45ce4ee37760cc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa wyniku "N". Dz.U.Nr227 poz 2250 pkt.1,1

Czy to ten

http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20032272250

 

Status aktu prawnego:

uznany za uchylony

 

:? Może można i tak sam nie wiem :?

 

[ Dodano: 06-12-2017, 11:46 ]

Sądziłem że w środowisku zawodowców można się posługiwać żargonem

Jak nas widzą tak o nas piszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zawrzało.

Po numerze dziennika ustaw jaki podałeś,to chyba dopiero początek . Fora internetowe czytają różni ludzie , ci co siedzą na stołkach też . Żargon żargonem ale dziennik który podałeś był już nieważny gdy rejestrowałeś się na forum ,czyli 8 lat temu .

Wystarczyło poszukać na forum w temacie numeru za szybą

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/download.php?id=2072

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/download.php?id=2273

http://www.norcom.com.pl/nowe_forum/download.php?id=2272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.