Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

adrkru

opisówka Poznań 06.12.2017 godz. 8:30

Polecane posty

adrkru

Autobus o dmc 18000 kg, klasy III, M3, zasilany gazem CNG. Opisać wymagania dodatkowe jakie musi spełniać.

Napisałem, ze musi posiadać protokół z TDT na zbiornik gazu CNG, naklejki informujące o zasilaniu CNG oraz warunki dodatkowe dla autobusu na podstawie Dz. U. poz. 2022 rozdział 5.

To wystarczyło do zaliczenia pytania.

Ramzesik

Gratulacje. Ja na opisowce poległem. Zdawałem w Krakowie pytanie opisowe miałem takie samo. Na szczęście reszta zaliczona w pierwszym podejściu więc jakiś wątek optymistyczny jest.

Mecher

do zaliczenia "opisówki" masz sześć miesięcy czasu.

keymil7

I później po zdaniu teorii sześć miesięcy na zdanie praktyki... Z doświadczenia radzę żeby ustalić termin praktycznego od razu po zdaniu teorii (w najbliższym wolnym terminie) bo w moim przypadku jak nie zdałem za pierwszym razem to zrobiło mi się ciepło, a TDT liczy sześć miesięcy co do dnia.

Ramzesik

Dzięki za info. Teraz nos w ustawy i szykowne się do opisowki.

vaandee

w najlepszym możliwym terminie prawie zdałeś, akurat 6m-cy do wakacji to praktyczny jest co miesiąc, gorzej zdać w maju i nie zdać praktycznego w czerwcu :P chociaż w tym roku egzamin praktyczny był jeszcze do zaliczania w lipcu.

misiek32114

06.12.2017r godzina 13:30 Warszawa

Analiza spalin w samochodzie osobowym z 2012 roku z instalacją gazową . Opisać warunki do przeprowadzenia badania. Ostatni Termin i na szczęście Zaliczone :D PS Proszę się podzielić doświadczeniami z praktycznego egzaminu i gdzie najlepiej zdawać . Z góry dzięki :-D

markes30
Ostatni Termin i na szczęście Zaliczone :D PS Proszę się podzielić doświadczeniami z praktycznego egzaminu i gdzie najlepiej zdawać .

Żeby coś wziąć należy również coś dać od siebie !!! Podziel się odpowiedzią na pytanie opisowe, która sprawiła że zdałeś a na pewno ktoś podzieli się doświadczeniami z praktycznego. Tak to działa !!!

Grzegorz Łódź
Teraz nos w ustawy i szykowne się do opisowki.

Osobiście proponuję dzienniki ustaw, bo ustawy to za mało.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.