Skocz do zawartości

Honda Wallaroo


JANUSZ60

Rekomendowane odpowiedzi

Engine Air-cooled 2-stroke single Bore × Stroke 40 × 39.1mm Displacement 49.1cm3 Compression Ratio 6.6 : 1 Carburettor 12mm piston-valve type Max. Power Output 2.71PS/6,000rpm (DGM) (2kW/6,000min-1) Max. Torque 0.38kg-m/4,000rpm (DGM) (3.7Nm/4,000min-1) Ignition Capacitor Discharge (CDI) Starter Primary kick Transmission V-Matic Dimensions (L×W×H) 1,810 × 630 × 1,005mm Wheelbase 1,195mm Seat Height 790mm Ground Clearance 130mm Fuel Capacity 3.3 litres (including 0.8-litre reserve) Wheels Front 16 × MT1.50 cast aluminium alloy Rear 16 × MT1.50 cast aluminium alloy Tyres Front 2.50–16 (tube-type) Rear 2.50–16 (tube-type) Suspension Front 27.2mm grease-damper telescopic fork, 65mm axle travel Rear Unit swing arm, 72mm axle travel Brakes Front 95mm leading/trailing drum Rear 110mm leading/trailing drum Dry Weight 57kg

 

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=6&ved=0ahUKEwiNrpu10oTYAhUoAZoKHdnlDdkQFgg1MAU&url=http%3A%2F%2Fwww.hoc.org.uk%2Fgallery%2Fpress%2F2000%2F2000_PK50_Wallaroo.pdf&usg=AOvVaw3e-f6v4EcIknYBdHUWgViH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,
nie ma za co ;)

 

Pewnie nie idzie tu o ceneę internetu ale jak w polskim nie mogę odnaleźć wpisuje "marka typ pojazdu data sheet" i coś tam wyskakuje ;)

 

Żebyś tylko nie trafił na jedną z tych;

http://forum.mieloch.pl/honda-wallaroo-black-edition-by-krin-t274028.html

 

"Przełożenia mam już zamontowane razem z paskiem.

Na razie nie jestem zbytnio zadowolony z efektu ale spodziewałem się że trzeba będzie powalczyć z setupem napędu.

Jak na razie vmax w okolicach 85-90km/h."

:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powątpiewałem w gościa, a jednak słowna bestia się okazała i fotki przysłał. Co prawda wersja dla dwóch osób, ale zawsze to jakaś baza, żeby i reszcie danych zaradzić.

5ae1a81507fc3_SimsonDowd.gif.1bab916ac007ffe9edc150c74fa512ec.gif

Simson.gif.b596196a7f460376e0c2f21098fb109a.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś jakby maksymalna wydajność znaczy, maksymalne obciążenie, maksymalna masa z obciążeniem.

No jak byk do solówki pasi.

Poza tym, jak już 'znamy' parametr masy własnej lub ładowności, to coś mi się zdaje, że ciut ciut można to przyokraglić tak troszkę. No na tyle, żeby ładnie wyglądało w DiP-ie. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.