Skocz do zawartości

Kolejni...


waldorff

Rekomendowane odpowiedzi

to nie są diagności i nigdy nimi nie byli
to są barany które doprowadzają do tego że , uczciwi diagności z krwi i kości , którzy chcą uczciwie wykonywać swoją pracę - są szkalowani i źle traktowani przez swoich pracodawców oraz klientów. Bo tacy idioci ,nie ważne z jakiego powodu odpie.......ają

takie numery .. :shock::shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawe jak podejście właściciela owej stacji po stracie dwóch diagnostów.

A skoro śledztwo rozwojowe jeszcze, to czy właściciel nie beknie też. Bo przy takiej skali "nie wjeżdżania" czy "nie bycia pojazdu", mało prawdopodobne by nie był umoczony. Tylko czy komuś będzie na tym zależało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, niech wsadzą wszystkich zamieszanych wtedy może niektórym klepaczom oraz klientom proponującym takie rzeczy napłynie trochę oleju do głowy.

 

Pracuję jako diagnosta dopiero parę miesięcy a już takich kombinatorów nawet przestałem liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo powinien być przepis że właściciel na równi odpowiada z diagnostą za takie przekręty. Nawet zamknięciem stacji. I niech nikt mi nie pisze co właściciel winien jak kiedyś tu ktoś pisał. Już ja wiem co bo parę stacji przerobiłem. Jak byłby taki przepis to szef już by się postarał żeby takie rzeczy nie miały miejsca, a nie tylko kasę liczył. A w zakładzie produkcyjnym jak pracownik spieprzy robotę to największe straty kto ponosi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli
i właśnie w tym jest problem - będzie to trwało wiele lat -bo dzisiaj nikomu na tym nie zależy ,aby było poprawnie i tylko oszukiwanie jak.np.przed momentem jak wprowadzano Cepik 2 i płatność przed badaniem - wszyscy wkoło głośno mówili tym naprawimy system ,niestety ale nie maja pojęcia jak groźna choroba zżera ten system - oni myślą ,że to tylko lekkie przeziębienie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież nikomu na tym nie zależy aby karać przedsiębiorców. TDT i starostwo wolą ukarać diagnostę. Właściciel SKP na której obecnie pracuję ma uprawnienia może wykonywać badania i kilkadziesiąt w roku robi ale na żadnej kontroli nigdy nie przeprowadzał badania nie zaprezentował swoich umiejętności. Kiedyś na kontroli zrobiłem badanie i następne zaproponowałem żeby szef zrobił, dał młodemu przykład, to wszyscy się roześmieli i potraktowali to jako dowcip. Lepiej jest odebrać uprawnienia 100 diagnostom niż ukarać jednego przedsiębiorcę. Myślę że w tym konkretnym przypadku jest podobnie, są w starostwie osoby którym zależy na tym aby ta SKP funkcjonowała nadal. Wiecie jak to jest szczególnie w tych mniejszych miejscowościach gdzie każdy każdego zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak to jest szczególnie w tych mniejszych miejscowościach gdzie każdy każdego zna
ręka rękę myje .A jak się pojawi diagnosta i innego terenu i próbuje robić dobrze to ma prze......ne :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , sprawa jest prosta - istnieje wiele tematów , których - zwyczajnie - diagnosta może

nie zauważyć w czasie przeprowadzania przeglądu - tak jest , jesteśmy tylko ludźmi.

Jeżeli pojazdu nie ma na przeglądzie , to ..... ja już nie wiem, nie rozumiem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że diagnosta nie zauważył, że pojazdu nie było?

 

No co jak tyle samczych dowodów zrobił i do każdego flaszkę dostał to nic dziwnego że nie zauważył. To nie jest śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samczych dowodów zrobił i do każdego flaszkę
,

Twój życiorys mnie nie interesuje.

Blakop, mając samochód na stanowisku, nie jesteś w stanie dojrzeć wszystkiego. Ty o tym wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój życiorys mnie nie interesuje.

 

A gdzie ja napisałem że to mój. Temat dotyczy diagnostów, których złapali na robieniu badań bez pojazdów więc jest to całkiem możliwy scenariusz, a Kolegę coś bardzo to ruszyło? Ciekawe dlaczego? Wiadomo że człowiek nie jest nieomylny, ale żeby pojazdu nie zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.