Skocz do zawartości

odbior stacji po 5 latach


autonawrocki

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko nas interesuje. To są reakcje łańcuchowe i wpis do rejestru następuje po spełnieniu konkretnych warunków. 'Domniewywuje' się, że to, co powieszono na 'stacyjnej tablicy ogłoszeń' jest ważne, prawdziwe, spełnione. No ale jak ktoś szachrai niepoddając stacji pod ogląd TeDeTu, to tylko czekać kiedy tej działalności się pozbawi.

https://www.biznes.gov.pl/pl/opisy-procedur/-/proc/115

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 7 months later...
14 godzin temu, nesiasps napisał:

Wniosek o odbiór 5 letni można wysłać ePUAP ? Ktoś tak wysłał czy tylko przez pocztę?

wysyłałem przez epuap bez zadnego problemu. certyfikaty również.

co warto dodać - Warszafka standardowo na wywalone na każdego - napisałem im maila jak tylko odjechał inspektor ( z wynikiem pozytywnym), ze proszę o skan na maila, gdy tylko decyzja będzie gotowa. nikt nawet nic nie odpisał. (a kiedyś na drugiej stacji normalnie przesłali mi na maila zanim doszło pocztą).

druga rzecz- pismo z decyzją nie jest odsyłane tą samą drogą czyli przez epuap (inspektor twierdził, że tak będzie), tylko drogą pocztową na adres przedsiębiorcy

Edytowane przez uzytkownik2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Z ciekawości - z czego macie posadzki stanowiska kontrolnego i kanału oraz ściany kanału tak żeby były „łatwo zmywalne” 

Nie mam trudności z ich zmywaniem tyle lat i nagle się okazuje że nie są wcale łatwo zmywalne - chyba za te trudności w zmywaniu muszę policzyć szefa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie beton szczotkowany i na to impregnat a w kanale płytki i ściany farba olejna - ponoć to wszystko nie jest " łatwo zmywalne"

płytki antypoślizgowe.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie jest to śmieszne ale kiedy widzisz to w protokole to nachodzi refleksja - o co tu chodzi - od poprzednich kontroli nic się nie zmieniło i coś tam zawsze można poprawić ale ta zmywalność mnie zaskoczyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem "lamperia". Ja bym na tłusto pociagnął to szarą olejną i byłoby po sprawie.

Tam zaraz ja. Szef niech za pędzel się łapie albo za malowanie płaci kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Paprock napisał:

Szef niech za pędzel się łapie

jakbym siebie słyszał wczoraj... tyle że dzisiaj nic nie śmierdzi farbą

 A to to mi się też nie podoba - rozwiązanie beznadziejne w tym połączeniu ceownika z betonem…

IMG_0283.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tu to jest naprawdę grubo. Ciekawe czy te krawędzie/podłoga spełniają założenia konstrukcyjno-budowlane uwzględniające możliwośc przeciążenia ciężarem przekraczającym o 25% nominalny udźwig urządzenia do podnoszenia osi pojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym jak je korozja i woda podmyła to nie wiem jakie ryzyko podejmuje schodząc do kanału.. a że to okręgówka to i osie ciężkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

W ubiegłym tygodniu zgłoszenie do tdt. Byli dzisiaj a chcieli we wtorek

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

I jak tam przebiegła kontrol ? Wszystko ok ? 

Na coś konkretnego zwracali tym razem uwage ?

Czy czytnik obd na 24v  był sprawdzany ? Musieliście się doposażyć w takowy ?

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2024 o 22:47, diagnosta2017 napisał:

Musieliście się doposażyć w takowy

tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.