Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

vaandee

Darmowy program do wystawiania faktur

Polecane posty

vaandee

Witam wszystkich pytanie jak w nazwie tematu.

Z jakich programów korzystacie do wystawiania faktur? Może ktoś coś doradzić może być darmowy lub płatny.

yatsek

Świetnie mi się sprawdza SQL - Norcomu. Wszystko można z edytować, w łatwy sposób dodać pozycję do cennika. Pracowałem na Symfonii, dobrze mi się na nim fakturowało lecz to obszerny program i nie darmowy.

aboz

Korzystam z Patronatu również do faktur. Jest o tyle wygodny, że nie trzeba przeskakiwać po okienkach, a cennik innych usług generujesz według uznania.

biker100
Korzystam z Patronatu również do faktur
również.

grzegorz70
Z jakich programów korzystacie do wystawiania faktur?

Z tego samego co do badań.

vaandee

nie chodzi o badania tylko inne usługi nie związane w prowadzeniem skp stricte

zaznajomię się z propozycja biker'a jeśli ktoś ma jeszcze wiedzą na temat programów dość prostych w obsłudze to czekam na więcej, dzięki.

Psuj

MF podobno za darmo również udostępnia coś na swojej stronie. I JPK tez obsługuje

vaandee

Mankamentem programów jest to że nie ma wolnego pola do wpisywania własnej treści tylko wybieranie usług z listy która muszę stworzyć. Może ma ktoś gotowa tabelkę typowej faktury w jakimś excelu to by było najprostsze do wypełniania tylko trzeba by wtedy samemu pilnować numeru faktury. Sprawdzałem megafakturka jeszcze pobiore pozostałe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.