Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

max72

CERTYFIKAT SSL 2.0

Polecane posty

aboz
27 minut temu, Robert OSKP napisał:

a to jest też podstawa do certyfikatu na kartę bo do VPN to jak najbardziej

Przeczytaj czego dotyczy ten przepis i będziesz wiedział.

laptop

W sprawie Zgłoszenia certyfikacyjnego z nieprawidłową długością klucza 1024 do systemu CEPiK 2.0 odsyłam do tematuWażność certyfikatu VPN.

leski66

Dzisiaj dostałem na maila certyfikat SSL (czas oczekiwania 4 tyg. )z drugą częścią jednorazowego kodu, i się zaczęło, a mianowicie przy remoncie biura zagubiła się ( kartka z pierwszą częścią kodu ):disagree:. Podpowiem, że trzeba zadzwonić do Centrum Certyfikacji i poprosić o skan złożonego wniosku (na którym jest pierwsza część tego kodu ). Za pośrednictwem forum chciałem bardzo podziękować pracownicy z Centrum Certyfikacji, która pomogła rozwiązać mój problem.:icon_wink:

Dan

Witam,
Niedługo kończy się okres ważności certyfikatu SSL dla operatora, w związku z tym mam pytanie czy zgłoszenie recertyfikacji może być zapisane i wysłane jako PKCS#10 (DER) w pliku z rozszerzeniem .reqp7 ? W instrukcji jest napisane, że zgłoszenie powinno być przesłane jako tzw. CSR. Wysłałem zapytanie na cc.cepik@mc,gov.pl ale odpowiedzi brak. Kartę posiadam z KIR'u.

Pozdr.

Bartek24

Witam. W intrukcji wypełnienia wniosku o certyfikat SSL jest napisane:

UWAGA!!! W podstawie prawnej Użytkownik wpisuje numer Decyzji na dostęp do CEPiK wydanej przez MSWiA/MSW/MC

Skąd ten nr wziąć?? Bo się zakeciłem.

leski66
16 minut temu, Bartek24 napisał:

wypełnienia wniosku o certyfikat SSL

Ja wpisałem  ( jeżeli o tym mówimy ?, było to 2-mc temu ):icon_wink::

wniosek.JPG

Bartek24

Dzwonilem do mswia i to nie dotyczy stacji. Takze robimy jak do tej pory.

wewe

ma ktoś może instrukcje cepiku w formie elektronicznej? jak tak to poproszę :)

wewe

wiem że była w formie papierowej z ładnymi grafikami rozjaśniającymi pewne problemy.

jarek1

Ja wystąpiłem o drugi certyfikat i mam dwie karty i działają, jedna się kończy załączam drugą ,

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.