Skocz do zawartości

BAL DIAGNOSTÓW W KUJAWSKO - POMORSKIEM


Bogusław Maćkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Ptaki ćwierkają, że po krótkiej przerwie nastąpi kontynuacja tradycji. [scroll]S z c z e g ó ł y -> J U Ż S Ą ! ! ! [/scroll]

[scroll] 11/12 LUTY 2006r. ZACISZE [/scroll]

 

Znawcy tematu szykujcie się na Zacisze. No chyba, że wrony zadziobią te ptaszki co przyniosły radosną nowinę. :D:lol:8):P;)

 

Bal się odbędzie i zapisy już są przyjmowane, niestety ilość miejsc ograniczona. Kto pierwszy wpłaci ten lepszy. Nad całością czuwa komisja śledcza, której skład jest utajniony i dlatego są jawni na załączonej fotce.

 

Bydgoszcz, dnia 9.01.2006r.

Panowie

Przedsiębiorcy, Właściciele, diagności,

Stacji Kontroli Pojazdów

Urzędy i Starostwa Powiatowe

wg. rozdzielnika

 

 

W związku z kierowanymi przez diagnostów propozycjami oraz biorąc pod uwagę udane dotychczasowe zabawy diagnostów dotyczące zorganizowania, w okresie karnawału 2006r. dorocznego III BALU DIAGNOSTÓW, mając na uwadze Państwa wnioski i propozycje uprzejmie informuję, że podobnie jak w roku ubiegłym pan Edward Chmara – Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów w Cekcynie, pan Stefan Zarębski – Stacja Kontroli Pojazdów w Gołubiu Dobrzyniu oraz moja skromna osoba, podjęliśmy działania mające na celu zorganizowanie – III BALU DIAGNOSTÓW – 2006.

 

Z pełną satysfakcją mogę powiadomić, że Bal odbędzie się w dniu 11/12 lutego 2006r. w ośrodku wypoczynkowym „Zacisze”. www.zacisze.pl

 

Serdecznie zapraszamy na bal zarówno Przedsiębiorców/właścicieli stacji kontroli pojazdów, diagnostów jak i przedstawicieli urzędów miast i starostw powiatowych nadzorujących stacje kontroli pojazdów. Mile widziani będą również zaproszeni przez Państwa: goście i przyjaciele.

 

W związku z tym, że organizacja balu wiążę się m. in. z ustaleniem liczby jego uczestników, przygotowaniem posiłków oraz wynajęciem pokoi gościnnych, uprzejmie proszę osoby zainteresowane wyśmienitą zabawą karnawałową o kontakt telefoniczny, bądź bezpośredni z osobami wykazanymi na załączonym do niniejszego pisma zaproszeniu.

 

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do Zacisza na III Bal Diagnostów.

 

 

W imieniu organizatorów Balu

 

 

Z poważaniem

 

Bogusław Maćkowski

 

[scroll]WKRÓTCE POKAZ SLAJDÓW Z BALU DIAGNOSTÓW [/scroll]

BAL DIAGNOSTY.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja z żonką (wkońcu dobrze wybrałem). Dla Bydgoskich właścicieli stacji diagnostycznych i diagnostów z żonkami lub osobami towarzyszącymi na dzień dzisiejszy jest jeszcze 7 miejsc. Podobnie sytuacja wygląda w Golubiu Dobrzyniu i Cekcynie. Ale lista jeszcze jest otwarta.

 

Oj będziemy się bawić w dostojnym towarzystwie. Będzie zespół, jedzenie do rana, świniak, popitka (z umiarem jak zawsze), doborowe towarzystwo. Oj będzie co wspominać. To jedyne miejsce w roku gdzie nie jesteśmy na etapie kontrolujący - kontrolowany. Już kilku przedstawicieli organów nadzorujących SKP zgłosiło swój udział. Dominuje w urzędnikach jak zwykle Bydgoszcz i Bydgoskie.

 

No liczymy, że ADMINA też tak sympatyczną małżonką nie zabraknie i słynnego ekspresu ciśnieniowego.

 

Powiedzmy szczerze jest tam śmietanka najlepszych stacji i diagnostów no i tych no urzędników z województwa kujawsko-pomorskiego. ;)

 

[scroll]Jeszcze są miejsca - szczegóły w spakowanym załączniku w pierwszym poście - tylko pary.[/scroll]

 

[ Dodano: Pią Lut 03, 2006 8:22 pm ]

Czy ktoś z forumowiczów będzie również w ZACISZU na III BALU KUJAWSKO-POMORSKICH DIAGNOSTÓW, WŁAŚCICIELI STACJI I PRZEDSTAWICIELI URZĘDÓW MIAST?

(o niektórych wiem ale ciekawi mnie czy ktoś jeszcze-będzie okazja się poznać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mamy już zdjęcia - format PPS (PowerPoint, pokaz slajdów).

Niestety - z przyczyn osobistych nie uczestniczyłem w tym "przedsięwzięciu" - co będzie zawodem dla tych forumowiczów, którzy chcieli mnie po raz pierwszy zobaczyć poza avatarem - jeśli nie w realu to na tych zdjęciach właśnie :D

 

Ale kolega Maćkowski - i owszem - jest w pełnej krasie ... :mrgreen:

 

Uwaga !!! Troszkę przydużawy plik - ma ponad 45 MB - modemowcy niech raczej nie podchodzą :cry:

ZDJĘCIA - ZACISZE - bal diagnostów 2006 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.