Skocz do zawartości

Sprawozdanie cepik


wolf

Rekomendowane odpowiedzi

My nigdy nie podpinaliśmy DW pod sprawozdanie. Nie wyręczaj Pani Zosi bo będzie się nudziła w pracy no i oszczędzaj lasy :) Do IVVO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taka samokontrola - bo kiedyś jakoś zapomniało mi się przelać Cepa - więc sprawozdanie + kopia = wszystko OK :D - a do czego używają mojej karteluszki - pozostawiam bez komentarza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje możliwość żeby to sprawozdanie wysłać w formie elektronicznej czy trzeba to robić w formie papierowej i wysyłać listem ?

 

My drukujemy sprawozdanie podpisujemy skanujemy i wysyłamy elektronicznie przez strone obywatel.gov.pl tylko trzeba mieć założony profil zaufany na stronie ePUAP. Sama urzędniczka z ministerstwa cyfryzacji nam tak poradziła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My drukujemy sprawozdanie podpisujemy skanujemy

To po co ten profil zaufany jak własnoręczny podpis trzeba złożyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o podpis na sprawozdaniu. Przecież każde papierowe musi być podpisane, a oni nie robią nic innego jek przez ePUAP ślą taką właśnie wersję z tym, że przeskanowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

W związku z sytuacją jaką mamy chciałem wysłać sprawozdanie przez ePUAP.

Ktoś już to robił i podpowie jak to ugryźć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Asdzronk napisał:

Ktoś już to robił i podpowie jak to ugryźć?

:wink:

Krok 1. Wejdź na poniższy link:

https://www.gov.pl/web/gov/sprawozdanie-w-sprawie-oplaty-ewidencyjnej-stanowiacej-przychod-funduszu-centralna-ewidencja-pojazdow-i-kierowcow

 

Krok 2. Wejdź w sekcję „Jak wypełnić elektroniczny formularz” i pobierz formularz sprawozdania, który chcesz wypełnić. Formularz zapisz na swoim komputerze, wypełnij go i podpisz.

!!! Uwaga - jeśli sprawozdanie podpisujesz profilem zaufanym możesz to zrobić za pomocą podpisywarki (kliknij „tutaj” w punkcie 1 sekcji „Jak wypełnić elektroniczny formularz”).

 

Krok 3. Jeśli podpisałeś już swoje sprawozdanie przejdź teraz na ePUAP, możesz to zrobić wpisując w przeglądarkę podany adres: https://epuap.gov.pl/wps/portal/strefa-klienta/katalog-spraw  - wybierz sekcję sprawy ogólne, po kliknięciu w pisma ogólne pojawi się katalog pism – wybierz pismo ogólne do podmiotu publicznego i kliknij „załatw sprawę” -  zostaniesz przekierowany do strony logowania na ePUAP.

 

Krok 4. Zaloguj się, a następnie wypełnij formularz pisma ogólnego – pamiętaj aby wybierając urząd, do którego kierujesz pismo wpisać Ministerstwo Cyfryzacji.

  1. W polu rodzaj pisma wybierz „Inne pismo”
  2. W polu inny rodzaj pisma wpisz „Sprawozdanie”
  3. W polu tytuł pisma wpisz „Sprawozdanie z opłaty ewidencyjnej” – rekomendujemy, aby dodać również w tytule jaki podmiot składa sprawozdanie (np. SKP)
  4. Załącz podpisany wcześniej dokument ładując plik z dysku i kliknij „dalej”
  5. Podpisz pismo ogólne – po podpisaniu pisma trafi ono na skrzynkę ePUAP Ministerstwa Cyfryzacji
  6. Po wysłaniu pisma wraz z załącznikiem na Państwa skrzynkę odbiorczą ePUAP lub na adres mailowy przyjdzie UPP – Urzędowe Poświadczenie Przedłożenia.
  7. Powodzenia ! :wink:
Edytowane przez leski66
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Asdzronk napisał:

W związku z sytuacją jaką mamy

NIKOGO NIE ZWALNIAMY Z OBOWIĄZKU PRZESTRZEGANIA REGULAMINU FORUM!!!!

Ile jeszcze będzie powstawało nowych tematów dotyczących tego samego???

Potem Kolego znikniesz aż do następnego razu jak będziesz czegoś potrzebował,a bałagan na forum zostanie.Ogarnij się troszkę i najpierw poczytaj a potem pytaj w tym temacie co poruszono problem.....

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz Łódź napisał:

Ile jeszcze będzie powstawało nowych tematów dotyczących tego samego???

Potem Kolego znikniesz aż do następnego razu jak będziesz czegoś potrzebował,a bałagan na forum zostanie.Ogarnij się troszkę i najpierw poczytaj a potem pytaj w tym temacie co poruszono problem.....

Wg mnie mój post nie jest nowym tematem. Temat to "Sprawozdanie cepik", więc nie wiem czego się czepiasz. Za mało przeglądów i za dużo czasu? Skorzystałem z wyszukiwarki i ten temat się pojawił. Tematem i treścią postów pasował.
Koledze leski66 dziękuję za pomoc. Temat ogarnąłem.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Norbert Jezierski locked this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.