Skocz do zawartości

Problem z Modelem Alfa Romeo


Robert27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przyjechał dziś klient na OBT Alfa Romeo model GT coupe z 2005r a w DR model 147 i dekodując nr Vin również wychodzi model 147 proszę o pomoc jaki faktycznie to model, czy w DR jest poprawnie czy trzeba to zamienic dodam ze miał ksiazke serwisowa (co nic nie zmienia) wpisane było GTcoupe również posiadał Certificat of connfirmate gdzie wpisane było ALfa 147. Moje pytanie czy to zostawić czy zmieniać, prostować? Podaje VIN ZAR93700005175941 Z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAR93700005175941

GT (2003-2010)

 

Еngine: 1910 JTD 16V CF3 150KM / 110KW

Data produkcji: 2005-01-26

jak faktycznie jest to GT to tak bym wpisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.autocentrum.pl/vin/?vin=ZAR93700005175941

ZAR93700005175941

Marka:Alfa Romeo

Producent Alfa Romeo

Model GT

Rodzaj nadwozia Coupe

Typ paliwa Diesel

Pojemność silnika [cm3] 1910

Kraj producenta Włochy

Seria 1250

Segment auta sportowe

Silnik 1.9 JTD

Typ silnika DIRECT INJECTION

Moc silnika 110KW (150HP)

Liczba cylindrów 4

Średnie spalanie [l/100km] 7.03 źródło:motostat.pl

Próbka koloru lakieru ma jedynie charakter pomocniczy i może różnić się od stanu faktycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również posiadał Certificat of connfirmate gdzie wpisane było ALfa 147. Moje pytanie czy to zostawić czy zmieniać, prostować? Podaje VIN ZAR93700005175941 Z góry dziekuje

- zostawiłbym tak jak jest.

 

A jak ruszać to:

marka: Alfa Romeo

typ: 937

wariant: AXA... (czy jakoś tak na tabliczce i certyfikacie zgodności jest)

wersja: 02 (czy jakoś tak podobnie na tabliczce i w certyfikacie jest jest)

model/nazwa handlowa: 147 GT

 

Auto z Niemiec sprowadzone, jakieś takie mam przeczucie. :x

 

Poza tym, te wszystkie typu 937 to są modele 147. Ten tylko wynalazek ofalagował się literkami GT. Chociaż teraz poza robotą za pewny tego nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wiarygodne należy uznać te dane zawarte w Certyfikacie Zgodności. No jest jak i jest i tak czy siak może być dobrze.

A Ty jak nazwałbyś tę Alfę, po swojemu, czy po certyfikacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matko i córko! przecież GT coupe i 147 to dwa różne nadwozia, być może na takiej samej płycie podłogowej ale różne choćby ze względu na ilość siedzeń 147 5 miejsc, GT 4, no chyba, że to coupe tylko z nazwy a w rzeczywistości to 147 3 drzwi, może jakieś zdjątko tego sprzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PANDZIA też ma cztery miejsca lub pięć a toćka w toćke jedna z drugą identyczna.

A FIAT to FIAT i pod typem 199 ma PUNTO, które występuje jako PUNTO, jako GRANDE i jako EVO. A na bank w homo samo PUNTO stoi.

Dla mnie nie robi różnicy jaką nazwą ta Alfa nosi. Może być 147, może być GT, a może być nawet tych członów połączenie i wychodzi 147 GT.

Podobnie z tymi PUNTAMI. Nie widzę błędu jak ktoś nazwie ten model jako samo EVO lub samo PUNTO, a nawet jak połączy PUNTO z EVO.

W przypadku PUNTO EVO oba loga są na klapie bagażnika, ale GRANDE to nigdy nie widziałem. I weź tu mądry bądź.

 

A co mówi nazwa GOLF?

 

A to jaki FIAT?

 

Fiat_Palio_in_Paraty.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa rozwiązana w WK pomylili wyciągnęli z archiwum dokumenty z Pierwszego Badania oraz zagraniczny Dowód Rejestracyjny gdzie widnieje Alfa GT na OBT wpisaliśmy usterkę drobna 02 podpunkt e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.