Skocz do zawartości
Czy płacisz za terminale płatnicze 2x więcej niż musisz? ×

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano
Może tyle trwa badanie?

Wróble ćwierkały o okresowym , a nie vatowskim .

Napisano
Ja właśnie o takim.

To trzeba było wziąć to w cudzysłów . :lol:

Obsługa w okienku na poczcie trwa nieraz dłużej .

Napisano

Skoro planują wprowadzić system Holenderski to będzie jak u nich. Na końcu badania wyskoczy ci czerwona plansza : "Proszę zatrzymać pojazd do ponownego badania. W ciągu 90 min pojawi się inspektor TDT i powtórzy badanie" .

Napisano

Skoro planują wprowadzić system Holenderski to będzie jak u nich. Na końcu badania wyskoczy ci czerwona plansza : "Proszę zatrzymać pojazd do ponownego badania. W ciągu 90 min pojawi się inspektor TDT i powtórzy badanie" .

Och, gdyby tak było w służbie zdrowia " Proszę zatrzymac pacjenta....." :evil: A swoją drogą, który klient by czekał 90 minut. Pozdro :)
Napisano
W ciągu 90 min pojawi się inspektor TDT i powtórzy badanie" .

Jesteś pewien, że w Holandii tak to wygląda, bo z cywilizacją ma to niewiele wspólnego,,,

Napisano
A swoją drogą, który klient by czekał 90 minut.

W Holandii czekają. Jak któryś klient musi "odebrać dzieci z przedszkola" to z tego powodu dostaje wynik N i następna kontrola na pewno będzie ponownie sprawdzana przez RWD (taki ich TDT, WK i ministerstwo w jednym).

Napisano

A jaka podstawa N jak pojazd sprawny?

Nie wiem markes czy spotkałem w życiu większego lewaka od Ciebie, ale włos się na głowie jeży jak słyszę nieraz nad czym się zachwycasz...

Model państwa jaki proponujesz jest taki, że Polska za czasów Gomułki to demokratyczny raj przy tym...

Napisano

Jak zwykle nie doczyta i podskakuje. Zaraz napiszesz, że to ja te projekty tworzę? Ja szanownych kolegów diagnostów informuję, że jak się sami nie ogarną to tak będą mieli.

Napisano

przy weekendzie takie przekomarzanie się - bez sensu, jak będzie to się dowiemy, system taki czy śmaki, nieistotne i tak będziemy się musieli do tego przystosować, tak już jest i koniec.

Napisano
RWD

Przynajmniej ten skrót znany u nas,,,

 

Obstawiałbym RDW :)

Napisano

Model kontroli z przymusem czekania na inspektora raczej nie da się wcielić w życie. Najprostszy przykład to jak SKP jest czynna do 18 i BT zakończono o 18.05 to kto i jakim prawem zmusi diagnostę i klienta do oczekiwania na inspektora?

Napisano

Jednak taki zapis musi być zgodny z kodeksem pracy i nikt pracy w nadgodzinach nie może od pracownika wymagać.

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.