DARIO64 Napisano 13 Styczeń 2018 Napisano 13 Styczeń 2018 Może tyle trwa badanie? Wróble ćwierkały o okresowym , a nie vatowskim . Cytuj
DARIO64 Napisano 13 Styczeń 2018 Napisano 13 Styczeń 2018 Ja właśnie o takim. To trzeba było wziąć to w cudzysłów . Obsługa w okienku na poczcie trwa nieraz dłużej . Cytuj
markes30 Napisano 13 Styczeń 2018 Napisano 13 Styczeń 2018 Skoro planują wprowadzić system Holenderski to będzie jak u nich. Na końcu badania wyskoczy ci czerwona plansza : "Proszę zatrzymać pojazd do ponownego badania. W ciągu 90 min pojawi się inspektor TDT i powtórzy badanie" . Cytuj
waga50 Napisano 13 Styczeń 2018 Napisano 13 Styczeń 2018 Skoro planują wprowadzić system Holenderski to będzie jak u nich. Na końcu badania wyskoczy ci czerwona plansza : "Proszę zatrzymać pojazd do ponownego badania. W ciągu 90 min pojawi się inspektor TDT i powtórzy badanie" .Och, gdyby tak było w służbie zdrowia " Proszę zatrzymac pacjenta....." A swoją drogą, który klient by czekał 90 minut. Pozdro Cytuj
JANUSZ60 Napisano 13 Styczeń 2018 Napisano 13 Styczeń 2018 W ciągu 90 min pojawi się inspektor TDT i powtórzy badanie" . Jesteś pewien, że w Holandii tak to wygląda, bo z cywilizacją ma to niewiele wspólnego,,, Cytuj
markes30 Napisano 13 Styczeń 2018 Napisano 13 Styczeń 2018 A swoją drogą, który klient by czekał 90 minut. W Holandii czekają. Jak któryś klient musi "odebrać dzieci z przedszkola" to z tego powodu dostaje wynik N i następna kontrola na pewno będzie ponownie sprawdzana przez RWD (taki ich TDT, WK i ministerstwo w jednym). Cytuj
JANUSZ60 Napisano 13 Styczeń 2018 Napisano 13 Styczeń 2018 RWD Przynajmniej ten skrót znany u nas,,, Cytuj
blakop Napisano 13 Styczeń 2018 Napisano 13 Styczeń 2018 A jaka podstawa N jak pojazd sprawny? Nie wiem markes czy spotkałem w życiu większego lewaka od Ciebie, ale włos się na głowie jeży jak słyszę nieraz nad czym się zachwycasz... Model państwa jaki proponujesz jest taki, że Polska za czasów Gomułki to demokratyczny raj przy tym... Cytuj
markes30 Napisano 13 Styczeń 2018 Napisano 13 Styczeń 2018 Jak zwykle nie doczyta i podskakuje. Zaraz napiszesz, że to ja te projekty tworzę? Ja szanownych kolegów diagnostów informuję, że jak się sami nie ogarną to tak będą mieli. Cytuj
cezary Napisano 13 Styczeń 2018 Napisano 13 Styczeń 2018 przy weekendzie takie przekomarzanie się - bez sensu, jak będzie to się dowiemy, system taki czy śmaki, nieistotne i tak będziemy się musieli do tego przystosować, tak już jest i koniec. Cytuj
pentagram Napisano 13 Styczeń 2018 Napisano 13 Styczeń 2018 RWD Przynajmniej ten skrót znany u nas,,, Obstawiałbym RDW Cytuj
danielg539 Napisano 15 Styczeń 2018 Autor Napisano 15 Styczeń 2018 Model kontroli z przymusem czekania na inspektora raczej nie da się wcielić w życie. Najprostszy przykład to jak SKP jest czynna do 18 i BT zakończono o 18.05 to kto i jakim prawem zmusi diagnostę i klienta do oczekiwania na inspektora? Cytuj
Mecher Napisano 15 Styczeń 2018 Napisano 15 Styczeń 2018 Ministerstwo odpowiednim zapisem w ustawie Cytuj
danielg539 Napisano 16 Styczeń 2018 Autor Napisano 16 Styczeń 2018 Jednak taki zapis musi być zgodny z kodeksem pracy i nikt pracy w nadgodzinach nie może od pracownika wymagać. Cytuj
Rekomendowane odpowiedzi
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.