Skocz do zawartości
danielg539

Wynik 'N" za brak adnotacji "HAK", "GAZ&

Rekomendowane odpowiedzi

cezary

no to pięknie, 30 lat pracy jako diagnosta i przez wszystkie te lata żaden nadzór, ani wk nie wychwycił, że robiąc czynności sprawdzające w celu wpisania adnotacji hak do DR nie sprawdzam czy pojazd ma ważne OBT, czy ma gaz, czy jest L, taxi, czy jeszcze coś innego, sprawdzałem i będę sprawdzał tylko poprawność przystosowania danego pojazdu do tego czy odpowiada "dodatkowym warunkom przewidzianym dla pojazdu silnikowego przystosowanego do ciągnięcia przyczep "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
laptop
Napisano (edytowane)

Miałem podobną sytuację lecz dotyczyła DBT na VAT.

Nowy pojazd na PC, zarejestrowany w poniedziałek, w środę dokonano montażu lpg, w piątek zjawia się na VAT. Miałem chwilę zawahania, ale ostatecznie wysłałem do WK celem zgłoszenia montażu instalacji gazowej. Może na wyrost dla niektórych, ale taka kolejność wydawała mi się słuszna. Jest GAZ, więc protokół TDT w łapy i odpowiednie wpisy w pkt. 1 zaświadczenia z BT znaleźć się muszą.

Edytowane przez laptop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dar-jusz
W dniu 2.07.2019 o 13:57, cezary napisał:

no to pięknie, 30 lat pracy jako diagnosta i przez wszystkie te lata żaden nadzór, ani wk nie wychwycił, że robiąc czynności sprawdzające w celu wpisania adnotacji hak do DR nie sprawdzam czy pojazd ma ważne OBT, czy ma gaz, czy jest L, taxi, czy jeszcze coś innego

ano rozeszło się "po kościach" bo może właśnie nikt nie wychwycił, a i w sumie chyba nigdzie nie jest napisane że nie można robić DB bez ważnego np OBT

Tylko jest jeszcze jedno ale bo w naszym WK nie wbiją w DR adnotacji GAZ czy HAK bez ważnego OBT. Więc robi się tak zwany pat nie ma przeglądu za brak adnotacji i nie ma adnotacji bez OBT z wynikiem P. 🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
yogi1984
25 minut temu, Dar-jusz napisał:

Tylko jest jeszcze jedno ale bo w naszym WK nie wbiją w DR adnotacji GAZ czy HAK bez ważnego OBT

Znam taki wydział w lubelskim. Bez OBT nawet Dzień dobry nie odpowiedzą. A tłumaczenie czemu tak jest "niee!! bo nie..." 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi