Skocz do zawartości

Serdecznie witamy w nowej wersji forum!

Pierwsze logowanie wcześniejszych użytkowników do nowego forum, wymaga wygenerowania nowego hasła (jest to czynność jednorazowa). W tym celu możemy skorzystać z linku Nie pamiętasz hasła? lub z tego u dołu okna logowania. Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki jest ustawiony na wcześniejszym forum!

Zaloguj się, aby obserwować  
romekg159

Egzamin teoretyczny część V

Polecane posty

romekg159

Witam szanowne grono, jestem nowy na forum wiec licze na Waszą wyrozumiałość :) . Ostatnio przystępowałem do egzaminu teoretycznego we Wrocławiu , zdałem wszystko oprócz części V (jeden błąd za dużo :cry: ) . Czy dysponujecie jakimiś materiałami związanymi z zakresem tego działu ? Z góry dziękuje za pomoc !

Bartek_636

To co udało się zapamiętać z mojego egzaminu cz. V

1. Jak ustalamy liczbę miejsc w pojeździe?

2. Max. szerokość przyczepki z otwartą przestrzenią ładunkową?

3. Badanie techniczne pojazdu sprowadzonego i podane 2 usterki (jedna to brak zgodności zapisów nr. identyfikacyjnego ze stanem faktycznym) i co robimy dalej?

4. Czy w samochodzie ciężarowym kategorii N1 o rodzaju nadwozia BB mogą być wprowadzone zmiany konstrukcyjne polegające na zmianie liczby siedzeń ?

blakop

Pytania niezwykle ciekawe i w naszych przepisach wcale niejednoznaczne, więc podziel się jakich odpowiedzi udzieliłeś i czy zdałeś.

Bartek_636

1.Liczbę miejsc w pojeździe ustala się tak, aby:

1) łączna masa osób znajdujących się w pojeździe nie powodowała przekroczenia jego

dopuszczalnej masy całkowitej; masę pierwszej osoby przyjmuje się w wysokości 75

kg, a kolejnych w wysokości 68 kg, z zachowaniem warunków § 17 ust.

2 rozporządzenia o warunkach technicznych

2. 2,55m

3.Tu była odp. typu wynik badania ustalamy jako Negatywny...

4.Warunki techniczne §9c

Niestety nie pamiętam konkretnych wariantów odpowiedzi ale myślę, że lepsze takie informacje niż żadne :) a zdałem 5/5

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.