Skocz do zawartości

Czas Badania technicznego


PeterSTG

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem nie wiedzieć czemu mam jakieś nieodparte wrażenie, że niektóre sprawki tego tematu ocierają się o sumienie z powodu nadmiernej ilości badań natrzaskanych przez stację.  ?


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, JANUSZ60 napisał:

Jaki problem wpisać dwa pojazdy i robić każdy swoje,,

Gdy stacja jest jednostanowiskowa i nieprzelotowa to będzie problem z wykonywaniem 2 BT jednocześnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, smaug napisał:

tak jest prościej i zgodnie z prawem tylko czy program tak pozwala rozpocząć 2 badania na 1 kompie ?

spokojnie można :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Tak przy okazji..... Jest Nas na stacji trzech(Dwóch Diagnostów i Pomocnik), Przeprowadzając badanie, wcale się nie spiesząc, schodzi Nam max 15 min. Ciekawe jaka była by interpretacja jednostki nadzorującej....?

 

Oczywiście 15 min. jeżeli z pojazdem jest wszystko ok.....

Edytowane przez keymil7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, keymil7 napisał:

Oczywiście 15 min. jeżeli z pojazdem jest wszystko ok.....

A jak nie wszystko jest OK? To dłużej czy krócej? (Niektórzy wprowadzają taką złotą zasadę , że podzespołów i układów niesprawnych się nie sprawdza bo i tak są niesprawne )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JANUSZ60 napisał:

A może czas najwyższy, by zweryfikować ich wykaz ?

 

Popieram w całej rozciągłości -  wbijając stempel do DR - jestem odpowiedzialny za ten pojazd i nikt nie powinien mi narzucać jak długo to ma trwać - czasy srasy dupasy jak za komuny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JANUSZ60 napisał:

A może czas najwyższy, by zweryfikować ich wykaz ?

być może, a na pewno zweryfikować myślenie, że większość czynności wykonujemy na zautomatyzowanych, szybkich liniach diagnostycznych i epoka tylko  ręcznego sprawdzania przy pomocy łyżki i innych kultowych narzędzi dawno minęła. 

 

4 minuty temu, Hudas napisał:

podzespołów i układów niesprawnych się nie sprawdza bo i tak są niesprawne

ale żeby wiedzieć o niesprawności najpierw je trzeba sprawdzić i ocenić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jak Wam dziennikarze mieszają w głowach. Nie ma większych problemów? Dajecie się wciągnąć w głupią dyskusję i jeszcze wieszacie psy na kimś, kto otwarcie przyznaje ile potrzebuje na wykonanie BT. Największy problem z czasem wykonania badania mają pocztowcy i to oni głównie robią takie cyrki, jak opisane w artykule. A wiadomo, że na temat klepaczy nie ma co dyskutować.

  • Super 2
  • Lubię 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Efektem są właśnie wydłużające się kolejki i frustracja kierowców, dla których tak błaha czynność, jak zrobienie przeglądu technicznego coraz częściej oznacza konieczność "urywania" się z pracy a nawet... marnowania dnia urlopu.

Komentować ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Badania przeprowadzamy bardzo dokładnie i solidnie.....

2.Napisałem 15 min............ Czasami dłużej.......

3. Napisałem że jest Nas TRZECH!!!!

1 godzinę temu, Hudas napisał:

(Niektórzy wprowadzają taką złotą zasadę , że podzespołów i układów niesprawnych się nie sprawdza bo i tak są niesprawne ) 

4.Diagnosta jak sama nazwa wskazuje powinien usterkę zdiagnozować....

 

1 godzinę temu, IVVO napisał:

wbijając stempel do DR - jestem odpowiedzialny za ten pojazd i nikt nie powinien mi narzucać jak długo to ma trwać

5.Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, keymil7 napisał:

3. Napisałem że jest Nas TRZECH!!!!

takich trzech jak Was dwóch to nie ma ani jednego :hihi:, taki "jouk", a tak poważnie, w takim przypadku zawsze rodzi się wątpliwość (pytanie) czy stempel w dr może postawić diagnosta który fizycznie pojazdu nie sprawdzał w całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cezary napisał:

a tak poważnie, w takim przypadku zawsze rodzi się wątpliwość (pytanie) czy stempel w dr może postawić diagnosta który fizycznie pojazdu nie sprawdzał w całości.

Stąd Moje pytanie w poprzednim poście co na to jednostka nadzorująca.....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.