Skocz do zawartości

Lamborghini r 603


adam5504

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zwracam się z ogromną prośbą w celu pomocy odnalezienia nr nadwozia/ ramy dla ciągnika rolniczego lamborghini r 603, diagnosta wyprosił mnie z przeglądu bo nie mógł znaleźć nr nadwozia/ramy który jest podany w dowodzie rejestracyjnym, na terenie kraju jestem 4 właścicielem, czy ktoś orientuje gdzie dokładnie może być taki nr ?, nr był szukany na bokach tylnego mostu i skrzyni biegów ale żaden ciąg cyfr nie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem właścicielem,

to w jaki sposób go kupiłeś, nie sprawdzając numeru ramy :?::shock:

 

Sprawdź z prawej strony nad przednią osią.

A z którego roku pochodzi ten traktor :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ciągnik nie posiada nigdzie tabliczki znamionowej, z prawej strony nr są na skrzyni biegów ale jest całkowicie inny ciąg cyfr, ciągnik wyprodukowany 1985r. Byłem przekonany że skoro został zarejestrowany w kraju miał już przegląd który był ważny i będę 4 właścicielem więc przy pierwszej rej, taki nr nadwozia musiał zostać gdzieś znaleziony inaczej żaden z 3 poprzednich właścicieli nie mógł by wykonać przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przesiedziałem pół dnia czyszcząc elementy ciągnika i nie znalazłem nigdzie nr pasującego do dowodu na następujących elementach:

- Skrzynia boki góra spód

- kolumna kierownicza

- przednia oś na górnych elementach

- tylni most od góry

- pod siedzeniem

 

I nadal fiasko jedynie co to nr w dowodzie zbliżony jest do nr który jest nabity na skrzyni biegów na wierzchnim deklu nr są 8 cyfrowe i różnią się jedną cyfrą między dowodem a skrzynią

 

Przy wyjściu napędu wałka WOM mam wybite R603* i jakiś nr jutro sprawdzę ile cyfrowy ale pamiętam że nie był zgodny z nr w dowodzie ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyjściu napędu wałka WOM mam wybite R603* i jakiś nr

To może być dobry trop, bo w ciągnikach czasami nr podwozia poprzedzany był oznaczeniem typu.adam5504, a tabliczkę znamionową ten traktor ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nr jest tylko 3 cyfrowy i nie pasuje do żadnej części nr z dowodu, niestety ciągnik nie posiada żadnej tabliczki znamionowej chyba że została schowana gdzieś pod obudową kolumny kierowniczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie jest takie, czy ten nr z DR jest właściwym numerem. czy ktoś wpisał pierwszy lepszy numer z jakiejś części ciągnika.

Prośba do kolegów, diagnostów, którzy mają w rejestrze badanie Lamborghini R603 aby napisali jak była struktura numeru (ile znaków i czy numer zawierał oznaczenie modelu).

adam5504, jaki numer widnieje w Twoim DR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr. podwozia: R603 , gwiazdka , 4 cyfry

Tego się spodziewałem.

Przy wyjściu napędu wałka WOM mam wybite R603* i jakiś nr jutro sprawdzę ile cyfrowy

nr jest tylko 3 cyfrowy

I to zapewne jest numer podwozia tego ciągnika. Może jest tam jeszcze 4 cyfra lub producent nie stosował 0 przed krótszymi numerami.

nie pasuje do żadnej części nr z dowodu,

To może oznaczać, że DR jest nie od tego ciągnika lub, że ktoś znalazł inny numer na ciągniku i uznał go za numer podwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DR mam wpisany następujący nr 76002510 czy ktoś może zidentyfikować od jakiej części ciągnika pochodzi ten nr ?, z góry bardzo dziękuje za wsparcie, dziś jeszcze raz sprawdzę ciąg znaków przy wałku WOM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr 76002510

Musisz znaleźć ten numer, bo inaczej to wyjdzie, że DR jest nie od tego ciągnika, który posiadasz.

Może to numer silnika? Może numer przedniego mostu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.