Skocz do zawartości

Anulowanie badania - patronat


ar

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Paprock napisał:

Jak wywalić ostatnie badanie z Patronatu???

Ale ono jest zapisane już " w rejestrowej bazie " ?

Bo jak tak to czarno to widzę. :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Paprock napisał:

Nowe dane pojazdu na tamtym, co anulować chciałbym.

Kiedyś OK, a teraz jak tak zrobisz to CEP będzie krzyczał, że badanie o takim numerze już  jest odnotowane i nie będzie chciał łyknąć - jedynie co to zostawić w trybie awaryjnym w programowej bazie.

Ps Na przyszłość ( dolny guziczek ANULUJ po lewej stronie na dole się kłania , a nie naciskać zrezygnuj na górze ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, leski66 napisał:
Teraz, Paprock napisał:

Wchodzę do rejestru. Wchodzę w dane badanie i amba, bo [ANULUJ] nie mam! 

Ps Na przyszłość ( dolny guziczek ANULUJ po lewej stronie na dole się kłania , a nie naciskać zrezygnuj na górze ) :wink:

leskiemu chodziło raczej o to żeby robić tak na przyszłość z badaniem które jest w trakcie :silent:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć tym sposobem z rejestru badania się nie da, nawet po korekcie. Nie wiem czy w ogóle sie da...

Teraz, Paprock napisał:

Może, nie wiem, mnie nerwy zżerają.

Czyli co, zostawić i wprowadzić kolejne badanie, tak?

A co się podziało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic. Kliknąłem [ENTER] -> poszło do CEPA, a okazało się, że w dowodzie ważne badanie jeszcze rok, a może i dłużej nawet. No gapa, to gapa. Nie popatrzyłem w dowód i tyle.

 

Kiedyś, na początku miesiąca nadpisałem właśnie ZONKA na  ZONKA i wyszedł majonez w Centralnej Bazie. Jak się klienci pokapują co mają w historii za cuda ponapisywane... :silent:

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Rafi90 napisał:

leskiemu chodziło raczej o to żeby robić tak na przyszłość z badaniem które jest w trakcie

Tak właśnie o to mi dosłownie chodziło. ;-) W trakcie czyli " zaciągnięte dane z CEP ", a jak zapisane do CEP to już w tym pojeździe w historii będzie odnotowane i mleko się rozlało. 8/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może zrobić korektę terminu NBT na ten "właściwy" Albo jeśli już poszło to zostawić jeśli nie koliduje "nowy" termin z tym starym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przerwania badania nie da się zrobić ? Wpiszesz powód "klient zrezygnował" i bez wyniku wyślesz

Jaki ogólnie powód całej operacji anulowania ? 

No oki wyjaśnił jak pisałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Dzięki. W takim razie siadam i wpisuję kolejne. Nic nie poradzę, ale przy pierwszej lepszej okazji pozbędę się z kompa tej apki!  zlosc gify, czateria, czat, obrazki, ikony, emotikony

 

 No chciałbym "anulować" badanie, tylko jak, pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W patronacie to nie wiem. Jakieś Przerwij czy Zrezygnuj. Co ci się wtedy wyświetla ? 

Nie ma nic by jakiś powód wpisać ? Powinno wtedy już "poprowadzić"

 

U mnie jest tak ale inny program. No mniej więcej tak. Bo raz korzystałem i już nie pamiętam dokładnie ale poprowadził program

Edytowane przez Mecher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta! Jest! O powód korekty najczęściej się drze. Kto to wymyślił, kto to opracował? Masakra jakaś! :nausea:

 

Dobra! Zapodaje nowe, a to poprawię przez wyiXowanie terminu i tak zostawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwanie -jak badanie jest otwarte - po zapisie to musztarda po obiedzie.

4 minuty temu, Paprock napisał:

przez wyiXowanie terminu i tak zostawię.

Chyba nie pozostaje nic innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed zapisem to mogę u siebie anulować badanie, wiec bez sensu. Ale widać programy różnie mają.

Na patronacie pracowałem, ale przed wejściem nowego CEPa, więc nie ta epoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.