Skocz do zawartości

ABS w ciężarowym do nauki jazdy


nowicjusz55555

Rekomendowane odpowiedzi

No wmawiam, bo piszę Ci, że producent nigdy by nie wyraził zgody na taką przeróbkę, a Ty do mnie, że się mylę bo w takiej specyfikacji były zamówione.

No to tłumaczę Ci, że w salonie na etapie sprzedaży można bardzo wiele - m.in. sprzedać pojazd w konfiguracji nie występującej, a nawet ZAKAZANEJ fabrycznie!!!

Więc śmiem twierdzić, że się nie mylę bo to MOJE auto (to jedno z opisanych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo piszę Ci, że producent nigdy by nie wyraził zgody na taką przeróbkę,

To mówisz ze salon moźe samowolkę zrobić i

 

[ Dodano: 22-02-2018, 08:57 ]

sprzedać pojazd w konfiguracji nie występującej, a nawet ZAKAZANEJ fabrycznie!!!

Ingerować w układy nie tracąc powiedzmy gwarancji.

Z jednym się z tobą zgodzę- z pewnych względów 2 zamawianym autem było własnie iveco- było bardziej elastyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można więcej niż Ci się wydaje, ale szczegółów nie będę zdradzał :)

Jeśli jednak zrozumiałeś, że między fabryką podwozia, a klientem taki pojazd może przejść naprawdę dużą metamorfozę to już plus.

 

Dodam jeszcze tylko - a gwarancję kto niby będzie realizował myślisz? Wszystko zostaje "w rodzinie", zatem... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zostaje "w rodzinie"

Z tą rodzina nie przesadzaj , bo nikt nie mówi że będzie serwisowane w jednym wybranym serwisie, no chyba że rodzina obejmuje cała Europe. Kiedyś były wpisy w warunkach gwarancji o nie uprawnionych itd..

 

[ Dodano: 23-02-2018, 09:37 ]

między fabryką podwozia, a klientem taki pojazd może przejść naprawdę dużą metamorfozę to już plus.

No i od tego może należało zacząć , ale pamiętaj że autosana odbiera się chyba tylko w jedynym słusznym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nikt nie mówi że będzie serwisowane w jednym wybranym serwisie

 

A właśnie, że mówi. Umowa była jasna - przyjeżdża Pan na serwis do nas, bo inaczej będzie po gwarancji. Zresztą my robiliśmy to tylko my wiemy jak naprawić. A poza tym po co jeździć gdzie indziej? To jest elka która została kupiona w Poznaniu i jeździ w Poznaniu. To co - na serwis sobie do Warszawy pojedzie?

A nawet jeśli pojedzie... To co myślisz - że w salonie w Poznaniu nie mają haków na "kolegów" z Warszawy w razie co? Poza tym takich rozwiązań nie proponuje się klientom byle jakim, tylko takim, o których wiadomo, że będą skorzy do współpracy. Relacje na linii klient - serwis rządzą się innymi prawami niż relacje klient SKP.

Oj nie znasz życia no 8)

 

Co do autosana to się nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blakop nie bajeruj. Te auta mimo że rejestrowane w Poznaniu-leasing- zarabiały na swoje raty będąc podnajmowane także innym pomiotom- ze wzg na sposób i wykonanie dostosowania. Od Szczecina po Rzeszów. Serwisów tez nikt nie wybierał a trafiła się też i powypadkowa.Autobus na swoją pierwszą robótkę jechał prosto z taśmy.

I jeszcze z ciekawości muszę sprawdzić co tam jest w nazwie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś Ty naiwny chłopaku :) I o czym tu dalej rozmawiać? Auto "L" na wynajem - hehe :evil: Nawet gdyby taki twór istniał to... Wszystko opisałem, ale Ty za mało mądry jesteś aby to pojąć... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie auto L bo nawet nie musi , bo tego jest wiele, ale auto pod kwalifikację . Mogę ci podać na PW co najmniej 2 firmy które to podnajmowały.Masz pecha bo ja byłem ze strony klienta.Ale z twej wypowiedzi widać że nie wiesz o jaką firmę chodzi.A twór istnieje prawie 30 lat . Co do mej mądrości -nie tobie to oceniać. Kulturę Twych wypowiedzi widać na pasku pod awatarem

Krótko-widziałeś pismo zabraniające takiej modyfikacji? Jeżeli tak to od którego producenta?

Robiliście takie coś samowolnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to pisma trzeba, czy wystarczy brak opcji fabrycznej chłopaku?

 

A twór istnieje 30 lat, ale chodzi o MOJE auto z 2012, które zresztą wg Twojej oceny nie jest moje, mimo że z tego okresu z TP jak sam zaznaczyłeś? :evil:

Ja wiem, że trudno przyznać się do błędu, ale daruj sobie chłopcze... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chłopaku...Pisałeś że żaden producent- ja się teraz pytam który (sprawdzę sobie DR tego iveco)-teraz się migasz brakiem opcji- wielu opcji nie ma . Twór to firma która tyle lat istnieje-i w jaki sposób wykorzystuje auta szkoleniowe to jej sprawa.Powiedz mi do jakiego błędu ,chłopcze.Pytam sie jeszcze raz-kto co istnieje w DR jako producent-samo I...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.