Skocz do zawartości

NOWE FORUM ...


Norbert Jezierski

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, yatsek napisał:

Witam, z nowym duchem Forum. Muszę się przyzwyczaić.:516:

ja też tym bardziej że ten "system" jest chyba na agrofoto i jest wg mnie do bani (rzadziej zaglądam przez ten skrypt bo mi po prostu nie leży). Niby nowe ale gorsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - o systemie STACJA.SQL (następcy STACJA.2000) też nasłuchałem się a nasłuchałem. Że to, że tamto, że po co poprawiać dobre, że się nie przyzwyczaimy - itp.
Dziś uważam, że to był dobry krok w słuszną stronę, wygenerował nam całkiem sporą grupę nowych klientów, którzy wybrali naszą (nową) technologię.

Może więc za kilka(naście) tygodni i to forum będzie oceniane SI ? Oby.

Powtórzę - alternatywy w sensie: "nie zmieniamy, pozostajemy przy starym" - nie było.
Problem był tylko (i aż) w odniesieniu do tego, na co. No i zmieniliśmy :-)

  • Piwo 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na tym forum odnaleźć nie przeczytane posty?

Tematy z nieprzeczytanymi postami znajdują się bez problemu ale zawsze pojawia się pierwszy post anie pierwszy nie przeczytany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, danielg539 napisał:

Jak na tym forum odnaleźć nie przeczytane posty?

Tematy z nieprzeczytanymi postami znajdują się bez problemu ale zawsze pojawia się pierwszy post anie pierwszy nie przeczytany.

jest nieprzeczytana zawartość.

Ogólnie system jest dobry tylko np mnie rażą te czcionki - może mam już wzrok rozwalony, sam nie wiem. Niestety wiem też że rozwoju nic nie zatrzyma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nikita_Bennet napisał:

jest nieprzeczytana zawartość.

O tym to wiedziałem, ale żeby klikać w dymki z ilością postów to na to nie wpadłem.

1 godzinę temu, Nikita_Bennet napisał:

mnie rażą te czcionki

Trzcionka jest akceptowalna, tylko odstępy pomiędzy wierszami duże i tak w ogóle to strasznie mało tekstu się mieści na stronie.

Można ustawić mniejszą czcionkę niż 8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można, ale ... zawsze jest jakieś ale :-)

Zerknijcie na inne skórki - nasza jest standardem i jest podobna do (miliona) innych standardowych:
https://invisioncommunity.com/files/category/162-themes/?sortby=file_downloads&sortdirection=desc

Zapewne coś  z tego wybierzemy za jakiś czas dla siebie ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Uwaga: Proszę podać e-mail taki sam, jaki był użyty przy rejestracji konta!

 

Trochę doprecyzuję ...

Taki adres jaki jest aktualnie w profilu 

 

bo rejestrowałem się z innego , a nowe hasło przyszło na obecny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spory krok w dobrym kierunku :) nawet wersja mobilna śmiga.

z czasem naprawiania błędów może zostanie dodana możliwość zmiany stylu na jakiś ciemniejszy ?

nie narzucony jako startowy ale nie ukrywam, że jest dużo bardziej czytelny i sam bym korzystał

chyba, w skrypcie są 2 style do wybrania dla użytkowników tylko ja nie wiem gdzie szukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji przeprowadzki w skrzynce (obecnie jedna zamiast "odebrane", wysłane", "do wysłania") pojawiły się wszystkie PW dotychczas przesyłane - w tym niektóre po kilka razy.

 

w mojej najstarsza była z    13 XI 2007

 

I jak na razie pozostaje "ręczne" czyszczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem na ile byłeś aktywny

Moja pokazała 2258% zajętości, a do pisania musi spaść poniżej 100%

 

zaznaczenie "2" spowoduje usunięcie WSZYSTKICH wiadomości

ale można każdą zaznaczyć oddzielnie

 

B|

Czyszczenie PW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.