Skocz do zawartości

Hołowczyc


danielg539

Rekomendowane odpowiedzi

taka metoda pomiaru nie jest precyzyjna, że są wyroki sądów w tej materii. Pokazujemy, że w radiowozie ciśnienie kół jest sporo za niskie i to też zawyża wskazywaną prędkość.

Ciekawe że akurat jego drugi raz łapnęli i mu nie pasuje .No ale taki manometr to by się przydał na stacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym Panu już kiedyś pisałem - nie będę cytował - kto chce to znajdzie.

W pewnym wywiadzie zwykł już lata temu mawiać, że On sobie spokojnie poboczem do Warszawy śmiga 130km/h.

A teraz z opisu czytam, że on sobie spokojnie najwyżej 100km/h jechał - W TERENIE ZABUDOWANYM (Jego własna wypowiedź!).

Ten człowiek nigdy nie rozumiał, nie rozumie i raczej z uwagi na wiek już nigdy nie zrozumie i z pewnością nie zmieni swojej mentalności.

No ale to jest gwiazda, artysta... Który już raczej nic mądrego nie wniesie i może tylko brylować swoją buźką na imprezach korpo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek nigdy nie rozumiał, nie rozumie i raczej z uwagi na wiek już nigdy nie zrozumie i z pewnością nie zmieni swojej mentalności.

Błażeju sugerujesz potrzebę dożywotniego odebrania uprawnień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polskim Kodeksie Karnym w praktyce nie istnieje taka kara jak dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, więc... 8)

Natomiast faktycznie - biorąc pod uwagę Jego osobę, charakter w którym funkcjonuje w społeczeństwie (rzekoma twarz wielu kampanii i akcji o charakterze BRD), to biorąc pod uwagę całokształt powinien ponieść karę dużo bardziej przykładniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może właśnie powinien być komunikat typu:

"przekroczyłeś dozwoloną prędkość o 100% - prowadził cię - Krzysztof Hołowczyc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechał w atmosferze relaksu

 

Atmosfera relaksu kończy się, kiedy na jezdnię coś lub ktoś się wturla 50 metrów przed maską... 100km/h = 27,7m/s. Optymistycznie podchodząc - pół sekundy opóźnienia do hamowania (wiek, atmosfera relaksu, zmęczenie kierowcy) i mamy 36 metrów do przeszkody. Droga hamowania ze stówki - 30 do 40 metrów... Zajefajnie... :razz::razz::razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto jest bez winy niech pierwszy itd.
ne zgadzam się z Twoją teorią i też polecę cytatem:

 

"Czyń to, co wynika z Twoich społecznych powinności, a nie to, na co masz aktualnie ochotę"

 

czyli inaczej ujmując:

 

"Postępuj tak, jak gdyby maksyma twojego postępowania przez wolę twą miała stać się ogólnym prawem przyrody".

 

Dotyczy to każdej dziedziny naszego życia prywatnego jak i zawodowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://moto.wp.pl/krzysztof-holowczyc-bez-prawa-jazdy-ale-czy-slusznie-kierowca-nie-przyjal-mandatu-6225897664411265a

Według danych policji w 2017 roku funkcjonariusze zatrzymali blisko 86 tys. praw jazdy. W 36 proc. przypadków przyczyną było przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym o więcej niż 50 km/h. Oznacza to, że za wspomniane przewinienie zatrzymano 30,5 tys. praw jazdy.

napisałem że nie pochwalam postępowania Hołowczyca ale zadałem pytanie wszystkim tym którzy tak jednoznacznie go potępiają, czyżby byli aż tak praworządni i bez winy? jeżeli tak to biję się w piersi i proszę o wybaczenie, na dowód tego, że jednak jest wielu jemu podobnych w linku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam śmigam 120 na relaksie, a jak się sprężę to 140 pocisnę.

Czy to są nowe terminy w prawie o ruchu drogowym traktowane indywidualnie? Są też tacy, co w inny sposób się relaksują i pchają się za kółko.

To ile mi wolno jechać maksymalnie na pełnym relaksie, gdy na miejscu pilota roznegliżowany przydrożny obyczaj siedzi? Acha! I nie jadę w sprawach biznesowych, a normalnie na lody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednoznacznie go potępiają,

 

Myślę że większość, w tym ja, potępia go nie za przekroczenie prędkości, a za kombinowanie i wymykanie się od odpowiedzialności. Popełniłeś wykroczenie - przyłapali cię - to bierz to na klatę, a nie kombinujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość, w tym ja, potępia go nie za przekroczenie prędkości, a za kombinowanie i wymykanie się od odpowiedzialności.
teraz społeczeństwo ma problem kiedy Policjant karze mandatem za łamanie prawa

...

Bo prawa powinni przestrzegać inni a w stosunku do MNIE powinno wystarczyć jedynie moje ustne zapewnienie, że jestem wzorowym przedstawicielem tego społeczeństwa

Nic dodać, nic ująć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie żebym bronił Hołowczyca ale ilu z kierujących jeździ inaczej? kto jest bez winy niech pierwszy itd. :x

 

Nosił wilk razy kilka, poniosą i ... czy jakoś tak. Bo "Hołka już ponieśli" :-P

 

Zdarzyć może się każdemu, jednak by nie widzieć w tym nic nagannego to inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość, w tym ja, potępia go nie za przekroczenie prędkości, a za kombinowanie i wymykanie się od odpowiedzialności.

piękna i pro obywatelska postawa, oby zawsze i wszędzie ten cytat stał się mottem dla wszystkich, jednakże życie rządzi się swoimi prawami i jest jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna myśl przyszła mi do głowy .

Mógł sobie włączyć nawigację , Krzysztof Hołowczyc by go poinformował z jaką prędkością zapi....

Czytając komentarze ludzi z terenu Hołowczyca ,wychodzi na to że ma wszystkich w d.. i jeździ tak na co dzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złote czasy dla piratów - "Jechałem roztargniony i prowadził mnie Hołowczyc"

A diagnostom dalej za głupoty będą zabierać uprawnienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinatorstwo to raz.

Dwa - prezentowanie postawy, że 100km/h w terenie zabudowanym to relaks itp.

 

Za to - nie za przekroczenie prędkości co czynię i ja - powinien raz na zawsze ze środowiska ogólnie rozumianego BRD być WYKLUCZONY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.