Skocz do zawartości

Robert Kubica w Formule 1!!!


berecik

Rekomendowane odpowiedzi

I wiadomość na otarcie łeż :mrgreen:

Kierowca teamu BMW-Sauber Robert Kubica był najszybszy podczas środowego treningu na włoskim torze Monza.

Kubica uplasował się na pierwszej pozycji spośród dwudziestu trenujących kierowców. Tuż za nim znaleźli się Giancarlo Fisichella (Renault) i zwycięzca GP Turcji Felipe Massa (Ferrari).

 

Kolega Kubicy z teamu BMW Nick Heidfeld był ósmy. Polak testował aerodynamikę pojazdu, a Heidfeld testował opony przed zbliżającym się GP Włoch. Po południu obydwaj zajmowali się już sprawdzaniem opon.

 

A na torze nie tylko bolidy można pooglądać..........

F1.jpg.6cbc7ecb44d5a339fd496f37522286cc.jpg

f4.jpg.3055b8ee0dd2943d529135e0f42af59f.jpg

f3.jpg.54bcc01c73fe386d6d340cc2d9a33a8a.jpg

f2.jpg.77e658f43fa89e0296cf67d9eb69c312.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • berecik

    13

  • Sebastian ZG

    13

  • prezes100

    8

  • 08/15

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Robert po raz kolejny znkomicie jeździł na dzisiejszej sesji treningowej.

 

No i stanął na pudle. Jak dostanie troszkę lepszy bolid to w przyszłym sezonie miałby szansę zostać nawet mistrzem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym sezonie bedzie wakat po Schumacherze (także na mistrza )

to całkiem prawdopodobne, no i moze dzięki Panu Robertowi powstanie jakiś tor trójmiasto się przymierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panu Robertowi powstanie jakiś tor trójmiasto się przymierza.

Już dzięki panu adamowi prubowano robić olimpiade zimową w zakopanym, do takich rzeczy podchodze sceptycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Sebastian Vettel został wyznaczony na stanowisko stałego kierowcy testowego i rezerwowego zespołu. Kierowcy teamu BMW - Sauber będą w przyszłym roku jedyni z najmłodszych w zespołach Formuły 1. Vettel ma 19 lat, Kubica 21, najstarszy jest Heidfeld - 29 lat.

 

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych kierowców i wierzymy, że mamy dobry skład na przyszłość. Nick już wcześniej był zakontraktowany na sezon 2007. Jest doświadczonym kierowcą, zarówno z punktu widzenia jego stażu w Formule 1, jak i współpracy z samym zespołem. Ścigał się już w Sauberze, a sezon 2007 będzie jego trzecim z BMW. Robert przed podpisaniem kontraktu jako kierowca testowy, mniej niż rok temu, był praktycznie nieznany. Jednak od razu wywarł niezwykłe wrażenie swoją jazdą podczas testów i piątkowych sesji treningowych. Nagrodą był awans na stanowisko kierowcy wyścigowego w Budapeszcie, a już w trzecim starcie Robert stanął na podium" - stwierdził Mario Theissen.

 

"Dzięki tym wynikom potwierdzamy Roberta Kubicę jako naszego kierowcę wyścigowego w sezonie 2007" - dodał dyrektor sportowy teamu.

 

"Dla mnie potwierdzenie mojej roli na sezon 2007 udowadnia, że w ostatnich pięciu wyścigach spisałem się tak, jak ode mnie tego oczekiwano" - powiedział Robert Kubica po ogłoszeniu składu zespołu BMW Sauber na sezon 2007.

 

"Chociaż przed nami jeszcze jeden wyścig, to czuję, że mogę już rozpocząć mój nowy sezon. To dobre uczucie ? znać plany na przyszły rok. Moim zdaniem każdy kierowca, który je zna jeszcze zanim poprzedni sezon się skończył, może lepiej się przygotować. Pełniona w tym roku do Grand Prix Węgier rola kierowcy testowego pozwoliła mi zdobyć doświadczenie i poznać wszystkie tory z tegorocznego kalendarza mistrzostw. Zespół BMW Sauber F1 Team dał mi ogromną szansę i chcę za to podziękować Mario Theissenowi i całej ekipie" - dodał Kubica.

 

Swojej radości nie krył także Sebastian Vettel. "Jestem zachwycony, zawsze marzyłem o regularnym zasiadaniu w kokpicie tak szybkiego bolidu. Moje zadania są jasne - mam zrobić wszystko, aby jako kierowca testowy pomóc zespołowi w pracy nad rozwojem samochodu. Chcę podziękować całemu zespołowi za zaufanie, którym mnie obdarzyli wcześniej w tym roku, umożliwiając mi regularne jazdy w roli piątkowego, testowego kierowcy" - stwierdził Vettel.

 

źródło PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam że ostatni wyścig sezonu możecie obejrzeć w niedziele (22) od 18:45 na kanale TV4.

A potem zostaje cierpieć i czekać do marca :mrgreen:

Albo trzeba kupić sobie gierkę F1 i zasiąść do zajęć zimowych 8)

 

[ Dodano: 30-10-2006, 12:24 ]

No i po wyścigu.

Jako że Ranault zwyciężyło: cofam wszystko to co powiedziałem złego o francuskiej motoryzacji :mrgreen:

P.S. Kupie AX nie ważne jaki byle francuski, cena nie gra roli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.