Skocz do zawartości

zmiana PORD


pawelbis

Rekomendowane odpowiedzi

Nom trąbią już o tym od kilku dni... Dla nas to kolejny dowód który to pokazuje jak ustawa naprędce napisana może wywołać niepotrzebne spięcia i jak jest ułomna(choć w pewnym sensie potrzebna). W naszej gestii pozostaje teraz by swe uwagi do odpowiednich osób i instytucji  zgłaszać by później płaczu i lamentu nie było... 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, yogi1984 napisał:

ustawa naprędce napisana

Mam odmienne zdanie. Prace nad wdrożeniem dyrektywy trwają parę lat. To że przez te parę lat nie potrafili napisać dobrego projektu utwierdza mnie w przekonaniu że kandydują do tytułu Tępa Dzida Dziesięciolecia.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DARIO64 napisał:

To że przez te parę lat nie potrafili napisać dobrego projektu utwierdza mnie w przekonaniu że kandydują do tytułu Tępa Dzida Dziesięciolecia.

No właśnie..... nie ważne jak zwał i ile to trwało jak finalnie i tak sprowadza to się do tego że bubel powstał który w tym wydaniu racji bytu nie ma ( a nie znamy jeszcze  przepisów wykonawczych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś dostanie N za luzy, zgłosi sprzeciw, naprawi i robią gdzieś indziej ten drugi przegląd to przecież da się stwierdzić że część została chwilę temu wymieniona, nawet na używaną. 

Jedynie można mieć obawy o świecące kontrolki abs, poduszki. Skasuje i śladu nie ma.

Bardziej to może działaś w drugą stronę że dasz P, a klient z czystej zawiści zgłosi nieprawidłowość i na innej stacji stwierdzą ogromną ilość usterek zaliczających się pod N :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Andrzej89 napisał:

Bardziej to może działaś w drugą stronę że dasz P, a klient z czystej zawiści zgłosi nieprawidłowość i na innej stacji stwierdzą ogromną ilość usterek zaliczających się pod N :)

Sam przerobiłem podobną historię.  ale nie było to zrobione z czystej zawiści, pokrótce opowiem: 
Klient kupił auto ze ściany wschodniej naszego kraju z ważnym OBT wykonanym 2 dni wcześniej. Przyjechał na stacje, chciał auto sprawdzić i okazało się, że to auto powinno już leżeć na stacji demontażu. Klient zawnioskował o badanie, z usterkami ledwo się zmieściłem na jednej stronie :)  
Poza tym takie coś działa i dzisiaj :) wystarczy zanieść DR i zaświadczenie z takiego badania w odpowiednie miejsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, yogi1984 napisał:

W naszej gestii pozostaje teraz by swe uwagi do odpowiednich osób i instytucji  zgłaszać

Krótko i konkretnie- KTO i KOMU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwal się może co ty robisz oprócz negowanie wszystkiego???? Ja temat ucinam.

 

Edytowane przez Jacdiag
cytat całego poprzedniego posta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, yogi1984 napisał:

Pochwal się może co ty robisz oprócz negowanie wszystkiego???

Zanim się pochwalę,napisz proszę gdzie neguję wszystko.

Bo jak na razie to płaczesz i lamentujesz😉

18 godzin temu, yogi1984 napisał:

by później płaczu i lamentu nie było... 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, yogi1984 napisał:

Ja np. DTD nekam

:?:  :omg:

google & wiki

Cytat

DTD – rodzaj dokumentu definiujący formalną strukturę dokumentów XML, HTML, XHTML lub innych pochodzących z rodziny SGML lub XML.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, rurek777 napisał:

a jakie  to żródło ?

No przecież napisał, że 

12 godzin temu, kuba19787 napisał:

Z dobrych źródeł

😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kuba19787 napisał:

Z dobrych źródeł wiem

Kuba się przebudził na zimę :evil:

 

13 godzin temu, rurek777 napisał:

a jakie  to żródło ?

Kuba sam w sobie jest żródłem, prawodawcą, interpretatorem przepisów, wyrocznią. B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.